Бельгійські газети видали статті про одночасну перемогу і Обами, і Ромні Автор: lesya · Опубліковано: 08.11.2012 13:39 · Розділ: Події у світі

Цими днями своєю винахідливістю прославилися бельгійські журналісти та редактори кількох газет, видавши подвійний матеріал про перемогу і Барака Обами, і Мітта Ромні. Справа в тому, що через різницю в часі європейські журналісти не могли дізнатися результатів виборів у США раніше ранку наступного дня. Отож декілька бельгійських газет, що вийшли вранці сьомого листопада, містили подвійні матеріали про обох кандидатів. Інформація про це з’явилася на сторінках Associated Press.

Бельгійська газета De Morgen поділила свою першу шпальту на дві частини: на одній половині було написано "Президент Мітт Ромні", на іншій - "Президент Барак Обама". На половині з кандидатом Ромні було написано: "Будь ласка, переверніть швидше сторінку, якщо перемогу здобув Обама".

Редактори газети Het Laastste Nieuws знайшли інший вихід із ситуації: вони вирішили випустити два варіанти першої смуги.

На одному, головному, було написано "Це Обама", на другому, який вкладався всередину, красувався напис "Це Ромні". Кожна сторінка містила профайл на переможця та низку аналітичних матеріалів.

На першій сторінці франкомовної газети Le Soir увагу привертав великий заголовок "Обама", до якого були зроблені дві приписки: "Програв - відкрийте сторінку 2" та "Виграв - відкрийте сторінку 2".

Нагадаємо, що вибори у США пройшли у вівторок, 6 листопада. Чинного президента країни Барака Обаму переобрали на другий термін - йому вдалося обігнати свого конкурента всього на два відсотки голосів виборців. Однак у колегії вибірників Обама здобув відчутнішу перемогу - 303 голоси проти 206 відповідно. В Європі результати голосування через різницю в часі стали відомі тільки вранці 7 листопада.

До речі, ще одна цікава ситуація трапилася у США під час виборів: 21-річна Галісія Малон проголосувала на виборах президента США під час пологів.

Перейми почалися у дівчини ще вночі, однак по дорозі в лікарню та заїхала на виборчу дільницю, передає CBS Chicago. Повідомляється, що на момент, коли Малон з'явилася на порозі виборчкому, у неї вже відійшли води.

«Я ще ніколи не голосувала, і я хотіла, щоб ця подія, важлива для мене, ознаменувала початок життя моєї доньки», - розповіла Малон. Проголосувавши, дівчина сама сіла за кермо автомобіля і вирушила народжувати. Представник виборчкому висловив захоплення вчинком Малон, поставивши її в приклад іншим виборцям.

Джерело: http://news.siteua.org/

Інші новини розділу