Принц Чарльз зізнався, що є родичем графа Дракули Автор: lesya · Опубліковано: 08.11.2012 08:04 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно британський принц Чарльз зробив заяву, яка сколихнула громадськість, а особливо румунську: королівська персона заявила, що є родичем знаменитого та моторошного графа Дракули.

Так, спадкоємець британського престолу принц Уельський Чарльз, як виявилося, є нащадком румунського князя Влада Цепеша Дракули, який жив у XV столітті. Завдяки своїй кровожерливості граф став прототипом багатьох творів, у яких втілювався в образі вампіра.

За даними The Telegraph, факт родинних зв’язків принца Чарльза і Дракули використовується в рекламних брошурах, які поширює Організація національного туризму Румунії з метою підвищення потоку британських мандрівників у свою країну. Рекламна акція проходить в рамках світового ярмарку подорожей, який відкрився минулого понеділка в Лондоні.

Що ж стосується кровної спорідненості королівської особи із знаменитим румунським князем, яке йде по лінії прапрабабусі принца Уельського, то про нього Чарльз повідомив у своєму інтерв'ю кабельному телевізійному каналу PrisonPlanet.

Тепер ролик, що містить інтерв'ю, активно використовують представники Організації національного туризму Румунії для покращення бізнес-показників туристичного сектора країни.

До речі, ЗМІ повідомляють, що сам принц Уельський Чарльз є не тільки частим гостем в Румунії, але й інвестував у промисловість цієї країни значні кошти. Свого часу принц Чарльз придбав великий маєток у самісінькому центрі країни. Окрім того, він вклав чималу суму в обладнання заводу з виробництва яблучного соку з місцевої сировини.

А що ж стосується князя Влада Цепеша Дракули, який був історичною особою, то його легендарну кровожерливість, яка й посприяла тому, що в народі його охрестили вампіром, історики вважають значно перебільшеною.

Князь Влад Цепеш Дракула був на той час правителем Валахії, частини сучасної Румунії. Часи були тоді надзвичайно складні, напади угорців та турків дошкуляли румунам, завдавали непоправної шкоди господарству та приносили тисячі смертей. І Дракула просто був змушений вести безперервну боротьбу проти ворогів своєї землі. Ворогів, щоправда, він страчував жорстоко - садив на палю, однак така смертна кара була надзвичайно поширена в ті часи, отож не один Дракула вдавався до неї в боротьбі з противниками.

Отож принцу Чарльзу нічого боятися: розтиражована літературою і кінематографом слава його далекого предка не позначиться негативно на його репутації.

Джерело: http://www.newsru.com

Інші новини розділу