Для того, щоб схуднути, слід вечеряти макаронами і булочками Автор: lesya · Опубліковано: 07.11.2012 23:43 · Розділ: Краса і здоров'я

Вечеряйте макаронами (фото з kalorii.info)
Вечеряйте макаронами (фото з kalorii.info)

Група вчених з Єврейського університету нещодавно провела дослідження, результати якого докорінно міняють традиційне уявлення про дієтичне харчування. Виявляється, для того, щоб схуднути, необхідно забути всі відомі рекомендації дієтологів і на вечерю зі спокійною совістю з’їдати макарони, картоплю та булочки.

За словами ізраїльських спеціалістів, їжа з високим вмістом вуглеводів допомагає протягом наступного дня зберегти відчуття ситості. Більше того, подібний стиль харчування допомагає знизити ризик розвитку цукрового діабету та захворювань серця. Дослідження проводилося співробітниками кафедри біохімії та харчування при факультеті сільського господарства Єврейського університету в Єрусалимі.

В експерименті взяли участь 78 поліцейських. Протягом шести місяців стражі правопорядку дотримувалися спеціальної дієти. Всіх учасників експерименту було розділено на дві групи. Учасникам першої було запропоновано з’їдати на ніч продукти, багаті вуглеводами, тоді як добровольцям з другої групи необхідно було дотримуватися стандартних рекомендацій: не їсти вуглеводів перед сном.

В рамках експерименту дослідники проводили спостереження за виробництвом трьох гормонів в організмі піддослідних. Це гормон лептин, що регулює енергетичний обмін та надмірний апетит; грелін, який відповідає за метаболічні функції; гормон адипонектин, що знижує ризик розвитку цукрового діабету. В результаті вчені виявили, що рівень лептину, який зазвичай підвищується вночі, почав підвищуватися вдень, тоді як рівень греліну, який відповідає за насичення, навпаки, підвищувався в нічні години. Окрім того, самі поліцейські, які дотримувалися "ізраїльської дієти", зізналися, що їх покинуло почуття голоду вдень, тому їм стало набагато простіше дотримуватися дієти.

Дослідники також розповіли, що у членів першої групи було зафіксовано зниження ваги, зменшення об'єму талії, зниження вмісту жиру в тканинах. Більше того, за період дієти у них підвищився вміст у крові адипонектину, що зумовило зниження рівня цукру в крові. Словом, добровольці з першої групи за всіма показниками обійшли колег, які дотримувалися звичайної дієти і традиційних рекомендацій.

Проаналізувавши отримані результати, дослідники переконують, що для успішної боротьби із зайвими кілограмами та діабетом необхідно складати дієту таким чином, щоб денна норма вуглеводів споживалася під час вечірньої трапези.

Джерело: http://www.newsru.co.il

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.