Жіночі недоліки, які подобаються чоловікам Автор: lesya · Опубліковано: 07.11.2012 21:52 · Розділ: Краса і здоров'я

Наталія Рудакова (фото з prdisk.ru)
Наталія Рудакова (фото з prdisk.ru)

Представниці прекрасної статі готові піти багато на що, щоб виглядати в очах чоловіків сексуальними та привабливими. Та часто буває так, що деякі речі, які дівчата вважають своїми недоліками, намагаючись з усіх сил їх позбутися, шалено подобаються чоловікам. Експерти вирішили скласти список жіночих «недоліків», які чоловіки вважають надзвичайно сексуальними.

1. Веснянки. Британські дослідники нещодавно провели опитування, результати якого виявилися досить цікавими та несподіваними. З’ясувалося, що жіночі веснянки сильно збуджують чоловіків. Тож спеціалісти вважають боротьбу з цими симпатичними плямками безглуздою, переконуючи, що дівчата, які зараховують веснянки до недоліків зовнішності, дуже помиляються.

2. Чуттєві губи. Хоча переважна більшість представників сильної статі переконують, ніби їм не до душі помада, перед тим, як відмовитися від цього засобу косметики, подумайте, чи воно того вартує. Адже що як не вдало підібрана помада зробить ваші губи чуттєвими, повними, ваблячими та виразними?

3. Голі плечі. Дівчата з оголеними плечима манять і зачаровують представників протилежної статі: вони водночас є і вкрай сексуальними, і беззахисними, і спокусливими. Таку жінку хочеться обійняти та зайнятися з нею коханням.

4. Енергійність. Чоловікам подобаються енергійні жінки, в очах яких іскриться вогонь. Від таких жінок іде настільки потужний потік енергії, що не відчути його неможливо.

5. Жіноча ініціатива. Представникам сильної половини людства подобаються ініціативні жінки. І що головне: це стосується не тільки сексуального життя. Чоловіки люблять, коли жінка проявляє ініціативу і в повсякденному житті: на кухні, на роботі чи у відпустці.

6. Впевненість у собі. Впевнена у собі жінка виглядає надзвичайно сексуальною. Чоловікам подобаються впевнені, але – зауважте! - не самовпевнені жінки. Тому не потрібно весь час доводити чоловікові, що ви у всьому праві, досить просто бути впевненими в своїй привабливості та... в чоловікові.

7. Незагорілі ділянки на засмаглому тілі, як не дивно, зводять чоловіків з розуму. Причина тому - в такій комбінації вони, жінки, виглядають ще більше голими.

8. Широкі стегна. Скільки б окремі представниці прекрасної статі не намагалися удосконалити свою фігуру, підігнавши її під загальноприйняті модельні рамки, все марно. Так, широкі стегна у поєднанні з тонкою талією є очевидною ознакою здоров'я жінки і здатності до дітородіння. Це обумовлено високим рівнем естрогену в організмі. Такого висновку дійшли вчені з Техаського Університету в Остіні.

Джерело: http://ivona.bigmir.net

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.