Молода американка заробляє на життя тим, що продає свої обійми Автор: lesya · Опубліковано: 07.11.2012 19:44 · Розділ: Цікаві факти

29-річна американка вигадала досить екстравагантний спосіб заробляти гроші - вона продає свої обійми.

Такий дивний бізнес з одного боку дозволив Джекі Семюел заробити чимало грошей – дівчина навчилася заробляти до 260 доларів на день, однак злі язики одразу ж почали називати її повією. Насправді ж, за словами Джекі, ця робота дозволила заробляти їй на прожиття, даруючи самотнім людям свою порцію тепла та затишку. Компанія отримала назву "The Snuggery", що в перекладі на українську означає "затишна кімната".

Говорячи про свою роботу, дівчина пояснює, що люди потребують обіймів з різних причин - когось кинула дівчина або дружина, а дехто приходить просто з цікавості.

До послуг Джекі вдаються навіть пенсіонери та ветерани війни. Година роботи "обніматора" коштує 60 доларів. Зауважимо, що такий прибутковий бізнес дозволив дівчині оплачувати навчання та забезпечувати свого сина.

Більше того, справи пішли настільки добре, що Джекі довелося взяти на роботу ще одну людину, яка тепер також дарує оточуючим свої обійми.

І хоча послуги Джекі знайшли свого споживача, багатьом чоловікам все ж звичайних обіймів видається замало. Як наслідок – розквіт проституції, яка в деяких країнах є легальною.

Так, нещодавно з’явилася інформація про те, що один підприємець з Австрії на ім’я Петер Ласкаріс вирішив збудувати найбільший у Європі бордель. Загалом на будівництво публічного дому чоловік планує витратити до 20 мільйонів доларів.

Бордель отримає назву FunMotel. Точне місце будівництва закладу зберігається в таємниці, оскільки Ласкаріс побоюється протестів з боку місцевих мешканців. При цьому бізнесмен пообіцяв, що публічний дім буде розташований так, щоб нікому не заважати.

Передбачається, що заклад зможе прийняти близько тисячі клієнтів на день. У їхньому розпорядженні буде 147 номерів та півтори сотні кваліфікованих співробітниць.

Перед приміщенням борделю планують збудувати відкриту стоянку, розраховану на 350 автомобілів, на якій буде обладнано спеціальне місце для автобусів. Для збереження конфіденційності відвідувачів, весь комплекс буде оточений парканом заввишки в три метри.

За словами бізнесмена, його заклад буде "чотиризірковим" і стане "переходом від гастроному до супермаркету" в індустрії секс-туризму.

FunMotel пропонуватиме клієнтам наступні послуги: традиційний секс, свінгерські вечірки, еротичні вистави, майстер-класи зірок порноіндустрії та багато іншого. Окрім того, комплекс включатиме в себе низку ресторанів, спа-салон і навіть тренажерний зал.

Джерело: http://www.mignews.com

Інші новини розділу