Знамениті парфуми Chanel No. 5 визнали небезпечними для здоров'я Автор: lesya · Опубліковано: 07.11.2012 15:30 · Розділ: Життя

Популярні на увесь світ парфуми становлять загрозу для нашого здоров’я, переконують дослідники. Так, згідно з результатами проведених нещодавно аналізів, аромати Chanel No. 5, Shalimar від Guerlain, Miss Dior від Dior, а також Angel від Thierry Mugler містять речовини, які можуть викликати алергічні реакції. Отож, за даними The Times, ці парфуми вже найближчим часом можуть назавжди зникнути з прилавків магазинів.

Відповідне дослідження проводилося групою європейських учених. До складу найвідоміших парфумів від Chanel входили залишкові сліди деревного моху. Фахівці переконані, що вони становлять серйозну небезпеку для здоров'я. В цілому в рамках дослідження експерти визнали алергенними близько ста складових парфумерії та косметики. Тепер вони наполягають на тому, щоб поширення товарів, до складу яких входять ці речовини, було обмежене. Тому, купуючи духи на разлив, варто переглянути їх складові.

За даними The Daily Telegraph, вчені також вимагають зниження концентрації 12 речовин, які широко використовуються у косметичній промисловості, до 0,01 відсотка. До таких небезпечних складових входить, зокрема, евгенол - компонент рожевого масла.

У відповідь на це представники Європейської комісії заявили, що на сьогоднішній день не мають наміру накладати подібні заборони на виробництво парфумів та косметики. У звіті підкреслюється, що висновок експертів носить лише рекомендаційний характер.

Що ж стосується виробників парфумів, то вони переконані, що введення такої заборони означатиме не що інше, як «кінець галузі». За словами спеціалістів, чим більше в косметиці та парфумерії міститься натуральних інгредієнтів, тим швидше вони можуть спровокувати алергію в людей, чутливих до цих компонентів.

«Chanel No 5 ще ніколи не приніс нікому шкоди. Це смерть для духів, якщо так буде продовжуватися», - говорить з цього приводу Сільві Жорді.

Нагадаємо, що знамениті на увесь світ парфуми були створені ще в 1921 році парфумером Ернестом Бо. Він представив знаменитій Коко Шанель на вибір десять ароматів, з яких вона вибрала п'ятий - звідси й назва аромату. А ще число п’ять було улюбленим числом жінки.

За легендою, Коко Шанель попросила пана Бо створити «штучний жіночий аромат, який пахне Жінкою», підкресливши, що під «штучним» ароматом вона розуміє новий, створений людиною аромат.

Зауважимо також, що легендарний парфумер Бо свого часу був парфумером царського двору, який втік з Росії після революції 1917 року. Він став першим парфумером, якому вдалося на основі молекул альдегідів створити повноцінний аромат.

Джерело: http://www.km.ru/s

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.