Найпопулярніші міста серед цінителів міцних напоїв Автор: lesya · Опубліковано: 07.11.2012 08:02 · Розділ: Цікаві факти

Ірландський бар (фото з de-oz.blogspot.com)
Ірландський бар (фото з de-oz.blogspot.com)

Якщо не зловживати алкогольними напоями, то вони можуть представляти собою неповторну смакову гаму, здатну зацікавити навіть найбільш принципових непитущих. Саме з цієї точки зору алкогольний напій може оцінити та людина, яка не відчуває від нього ніякої залежності.

І хоча алкогольні напої продаються сьогодні в будь-якому населеному куточку Землі, лише в деяких містах «алкогольні традиції» доведені до художнього рівня.

1. Дублін. Пристрасть ірландців до міцних напоїв вже давно стала легендою, обросла домислами та вигадками. Не говорячи про чудові бари, яких тут вдосталь, саме в Ірландії розташований унікальний музей, який до того ж є найбільш відвідуваним музеєм країни. Це музей знаменитого пива Guinness. До речі, назву Guinness знають навіть ті, хто пива й зовсім не вживає. Справа в тому, що знаменита «Книга рекордів Гіннесса» була заснована в 1955 році саме цією пивоварною компанією.

2. Токіо. В столиці Японії ви знайдете безліч барів, оформлених у різних національних стилях: англійські бари, німецькі бари, спортбари, караоке-бари та багато винних закладів. Одним з найбільш сучасних барів Токіо вважається заклад Soho's Omotesando. Розташований він на верхньому поверсі будівлі CDI Aoyama Studios. Окрім широкого вибору напоїв, бар приваблює відвідувачів цікавим інтер’єром - вигнутими алюмінієвими стінами та величезними вікнами, з яких відкривається приголомшливий вид на місто.

3. Амстердам. Любителям міцних напоїв пряма дорога до Кварталу червоних ліхтарів чи на площу Рембрандта, на якій, крім численних кафе та магазинів, можна побачити ще й найбільший в Європі рідкокристалічний екран.

4. Сідней славиться своїми старовинними барами. Приміром, бар Hero of Waterloo розпочав роботу ще в 1845 році, а Lord Nelson Hotel почав приймати відвідувачів у 1841-му. Єдиним недоліком цих закладів є досить високі ціни.

5. В Мадриді більшість питних закладів працюють цілодобово. В самому центрі міста розташований відомий історичний бар Taberna Las Gabrieles, у якому свого часу проводилися політичні дискусії. Щовівторка у цьому закладі можна подивитися виставу танцюристів фламенко.

6. Сан-Паулу. У цьому бразильському місті налічується 15000 барів, які завжди готові допомогти відвідувачам весело провести час. У Сан-Паулу спиртні напої продаються прямо на вулиці, однак нічні прогулянки вулицями міста у стані алкогольного сп’яніння тут досить швидко можуть закінчитися неприємностями.

7. Прага. Столиця Чехії славиться неперевершеним пивом, за яке тут доведеться заплатити всього один долар. Істинні цінителі пива стверджують, що в Празі пиво ділиться на хороше і дуже хороше, отож не обов’язково вибирати заклади з захмарними цінами – в дешевших закладах воно буде не менш смачним. Одним із найпопулярніших закладів Праги є клуб Lavka Bar and Club, де є і бар, і дискотека, і навіть театр.

8. Канкун. Це мексиканське містечко, яке є одним з десяти кращих курортних міст світу, пропонує широкий вибір алкогольних напоїв всього по долару за порцію.

9. Стамбул. У цьому місті теж варять незрівнянне пиво, яке продають всього по $ 2 за кухоль. Щоправда, в розпал сезону ціни зростають в декілька разів. В районі Бейоглу, розташованому в європейській частині Стамбула, магазинів, кафе та ресторанів особливо багато.

10. Мюнхен славиться незрівнянного смаку пивом, яке тут подають у великих кухлях. Пиво в Мюнхені п'ють протягом цілого року, а наприкінці вересня тут починається грандіозний фестиваль Октоберфест - найбільше в світі свято пива. В рамках святкувань кожна мюнхенська пивоварня запрошує гостей у свої величезні пивні павільйони, місткість яких може сягати 10 000 місць.

Джерело: http://wowfacts.net

Інші новини розділу