У Великобританії відкрився ресторан з промовистою назвою "Капуста і презервативи" Автор: lesya · Опубліковано: 06.11.2012 20:33 · Розділ: Події у світі

Нещодавно у Великобританії відкрився ресторан, який безкоштовно роздає своїм відвідувачам презервативи. Тайський ресторан, відкритий цими днями, отримав промовисту назву "Капуста і презервативи". Тут можна не лише смачно попоїсти, але й отримати презервативи. Персонал та адміністрація закладу таким способом приєдналися до кампанії з пропаганди безпечного сексу та використання презервативів.

До речі, це вже не перший заклад мережі – на цей раз новий ресторан відкрився в містечку Бістер в графстві Оксфордшир.

В «Капусті і презервативах» відвідувачам замість м'ятних цукерок роздають резинові вироби, і кожен ресторан цієї мережі буквально напханий ними. Презервативи тут використовуються не лише як подарунок клієнтам, але і як невід’ємні елементи інтер’єру. Вони є всюди - на підлозі, на стінах і люстрах тощо. За окремими даними, вся виручка від бізнесу йде на сексуальне виховання і програми, пов'язані з боротьбою зі СНІДом у Таїланді.

Здавалося б, навіщо вдаватися до таких радикальних методів? А справа в тому, що в багатьох країнах світу, а зокрема у Великобританії, люди як і раніше соромляться купувати презервативи в магазинах та аптеках. Більше того, їм тяжко говорити про секс як про звичне та буденне явище. Про це повідомили спеціалісти благодійних організацій, які займаються сексуальною освітою населення країни.

Як це не дивно, Британія - країна без комплексів, коли мова заходить про секс-шопи. Однак що стосується презервативів, то тут ситуація протилежна. Згідно з результатами дослідження, проведеного співробітниками компанії Fusion Condoms, 56% опитаних британців соромляться купувати гумові вироби. Ця процедура змушує червоніти 54% чоловіків та 57% жінок.

Один успішний бізнесмен зізнається: "Каси самообслуговування суттєво полегшили життя. Я завжди їх використовую, щоб не мати справи з людьми".

За словами Філіпа Ходсона, популярного у Британії психотерапевта, купівля презервативів означає, що ви збираєтеся проявити абсолютну відкритість, коли мова заходить про те, що багато хто хотів би приховати. Ви визнаєте, що або плануєте, або хочете зайнятися сексом.

Більше того, розмова стосовно використання презервативів також дається людям нелегко. Згідно з результатами опитування, проведеного соціологами, 61% респондентів вважають складною розмову про використання презервативів з новим сексуальним партнером. 70% опитаних вважають, що це ставить їх у незручне становище, тоді як 36% зізнаються, що така ситуація змушує їх і зовсім відмовитися від використання презерватива.

Джерело: http://www.bbc.co.uk

Інші новини розділу