В Сумській області відкрився перший музей міфічних істот Автор: lesya · Опубліковано: 06.11.2012 15:31 · Розділ: Природа

Володимир Литовка з учнями (фото з nagolos.com.ua)
Володимир Литовка з учнями (фото з nagolos.com.ua)

З метою зацікавлення учнів та залучення їх до процесу навчання вчитель однієї зі шкіл Сумської області зважився на доволі сміливий крок, відкривши перший в країні музей міфічних істот.

Так, вчитель біології школи № 5 міста Ромни, що в Сумській області, Володимир Литовка свій вчительський кабінет перетворив у Музей Всесвіту. За власним зізнанням, всього в учителя налічується 15 музеїв, проте всі вони знаходяться в одному приміщенні. 13 із них присвячені Всесвіту, два - НЛО та криптозоології (науці про міфічних істот). «Я був учасником п’яти сотень експедицій, в ході яких назбирав 3000 експонатів. Я просто хотів якось структурувати свої знання, і в мене з'явилася ідея створення музею».

Володимир Литовка також зізнався, що справжньою гордістю своєї колекції вважає мішок, у якому зберігалося тіло мертвої чупакабри, зразки крові цієї тварини, фотографію 23-сантиметрового сліду снігової людини та знімки НЛО, яке здійснює посадку на Землю. До речі, всі ці експонати біолог розшукав сам, при цьому з останньої експедиції він повернувся зовсім недавно.

Під час свого останнього походу біолог встановив, що чупакабра здатна вбивати без фізичного контакту. «Дай Бог, щоб вона не перекинулася на людей, інакше наші справи кепські», - всерйоз хвилюється Литовка. Проте самому зустрітися з цією таємничою твариною вчителеві зовсім не хочеться. «Та ви що, з нами в експедиції був кролик, який помер лише від того, що чупакабра знаходилася поряд», - говорить фахівець.

З приводу відкриття нового музею завуч школи № 5 Ганна Трояновська зазначила, що діти на уроки біології ходять залюбки. Більше того, іноді навіть батьки приходять дивитися на цікаві експозиції. Щоправда, музей подобається далеко не всім. Дехто зовсім не вірить в міфічних істот, інші, за словами завуча, просто заздрять.

В місцевому управлінні освіти навіть пишаються тим, що в них є такий учитель: «Звісно, що ніхто не змушує дітей шукати чупакабру або снігову людину, однак сам факт існування музею зацікавлює дітей, спонукаючи їх ходити до школи, а це зусібіч добре», - говорить Ірина Івницька, заступник голови управління освіти в Ромнах.

Натомість місцеві мешканці ентузіазму освітян не розділяють: «Я сам 7 років тому вчився в цій школі, щоправда, тоді вчитель біології більше цікавився НЛО, ніж чупакаброю. Я не розумію, навіщо забивати дітям голови такими дурницями», - говорить Тарас Горбань, екс-учень Володимира Литовки.

Джерело: http://mystic-news.com

Інші новини розділу