Найбільш вірне подружжя світу мешкає у Великобританії Автор: lesya · Опубліковано: 06.11.2012 13:20 · Розділ: Події у світі

Карам та Катарі (фото з bbc.co.uk)
Карам та Катарі (фото з bbc.co.uk)

Нещодавно до Книги рекордів Гіннеса потрапило дивовижне подружжя - 107-річний Карам Чанд разом зі своєю 100-річною дружиною Катарі Чанд. Пара одружилася 87 років тому і прожила щасливе подружнє життя.

Спершу подружжя мешкало в Пенджабі, Індія, однак на сьогоднішній день рекордсмени мешкають в англійському Бредфорді. Представники Книги рекордів Гіннеса визнали це подружжя найвідданішим у світі. Причина тому – найбільш тривалий шлюб.

За своє життя у Карама та Катарі народилося 8 дітей та 28 онуків. Протягом майже цілого століття подружнього життя сімейству Чанд вдалося зрозуміти секрет щастя.

За словами закоханих, секрет їхнього сімейного щастя – це сміх і турбота одне про одного. Карам вирішив поділитися тим, що допомагає йому бути щасливим: "Мій фокус полягає в тому, що я постійно намагаюся розвеселити Катарі. Я люблю розповідати їй анекдоти, викликаючи на її обличчі посмішку. Бути смішним – це мій спосіб бути романтичним".

Окрім того, чоловік вважає просто необхідним багато часу проводити разом. Запорукою успішного шлюбу стане взаємне кохання, чесність та вірність. Довгожитель радить прислухатися до своєї другої половинки, намагатися зрозуміти її та підтримати у важкій ситуації. Дуже важливим є навчитися миритися зі шкідливими звичками свого подружжя, запастися терпінням і не дратуватися через дрібниці.

Карам зізнався, що надзвичайно кохає свою віддану дружину і хотів би прожити з нею ще не одних 80 років. Подружжя індусів є вегетаріанцями, і вони старанно стежать за своїм здоров'ям.

А тим часом найвищою парою в сіті було визнане подружжя з Англії, загальний зріст якого перевищує чотири метри. Ці велетні також потрапили на сторінки Книги рекордів Гіннеса.

Вілко з дружиною Кейшею (фото з chudovo.org)
Вілко з дружиною Кейшею (фото з chudovo.org)

У Вілко Ван Кліф-Болтона та його дружини Кейші є двоє дітей, які продовжують рости, отож у недалекому майбутньому вони можуть отримати титул найвищої сім'ї в світі.

Так, діти, схоже, вдалися в своїх батьків - ріст чотирирічного сина Ван Кліф-Болтона та Кейші вже сягає 1,19 метра (звичайний ріст для семирічної дитини), а зріст 2-річної доньки Єви становить 91 сантиметр (цей показник характерний для дітей трирічного віку).

Зрозуміло, що проблем у пари хоч греблю гати - їм важко проходити в двері, майже неможливо підібрати зручне ліжко. Вілко та Кейші доводиться шити одяг на замовлення, що коштує набагато дорожче, ніж звичайне вбрання в магазині. Схожа ситуація і з взуттям.

Що цікаво, партнери познайомилися, коли Кейша шукала собі партнера для танців на веб-сайті для високих людей.

Джерело: http://skuky.net

Інші новини розділу