Британський поліцейський попросив скоротити йому зарплату Автор: lesya · Опубліковано: 06.11.2012 11:05 · Розділ: Події у світі

Головний констебль Західного Йоркшира Норман Беттісон
Головний констебль Західного Йоркшира Норман Беттісон

Цими днями один британський поліцейський зробив шокуючу та навіть трохи кумедну заяву – він попросив уряд урізати йому заробітну плату. За словами працівника правоохоронних органів Нормана Беттісона, занадто високий рівень доходів стимулює управлінський персонал придумувати короткострокові вирішення тих чи інших проблем.

За інформацією популярного видання The Times, британський поліцейський вважає, що велика кількість високопоставлених державних службовців у Великобританії отримують дуже велику зарплату, в той час як вони охоче працювали б за менші гроші. Повідомляється, що таку думку висловив головний констебль Західного Йоркшира Норман Беттісон.

Так, Беттісон переконує, що його власна зарплата, яка сягає 213 000 фунтів стерлінгів на рік, що в перерахунку на долари становить чималеньку суму - 330 тисяч, є занадто високою, повідомляють зарубіжні ЗМІ. Норман переконаний, що такий високий рівень доходів, який явно не відповідає виконуваній роботі, підштовхує управлінський персонал до того, щоб знаходити короткострокові рішення наявних проблем замість того, щоб забезпечувати розвиток своєї діяльності в довгостроковій перспективі.

Видання також зазначає, що Норман зовсім не є голослівним, і його слова підкріплюються діями - минулого року Беттісон відмовився від бонусу за підсумками роботи підрозділу, чим ще раніше привернув прискіпливу увагу преси.

До речі, про занадто високі зарплати у державному секторі раніше говорив і лідер британських консерваторів Девід Кемерон. Політик пообіцяв, що в тому разі, якщо він очолить уряд за підсумками майбутніх виборів, рівень доходів чиновників одразу ж переглянуть. Кемерон також зауважив, що це не припустимо, щоб заробітна плата чиновників у двадцять разів перевищувала щомісячний дохід рядових громадян.

За даними спеціалістів, протягом останнього десятиліття рівень зарплат британських чиновників тільки у сфері охорони здоров'я зріс більше ніж удвічі. При цьому одним з головних факторів, який викликає занепокоєння аналітиків, є занадто великий розрив у рівні доходів між керівними посадами та рядовими співробітниками.

Джерело: http://www.segodnya.ua

Інші новини розділу