Британський школяр отримав 1 млн доларів за додаток для iPhone Автор: lesya · Опубліковано: 05.11.2012 19:21 · Розділ: Нові технології

Британський програміст Нік д'Алоізіо (фото з expres.ua)
Британський програміст Нік д'Алоізіо (фото з expres.ua)

Нещодавно один британський школяр втер носа багатьом дорослим та поважним бізнесменам - сімнадцятирічний Нік д'Алоізіо з Великобританії отримав від інвесторів цілий мільйон доларів за розробку оновленої програми для iPhone.

Нагадаємо, що прототип програми, яка дозволяє систематизувати й стискати всі новини дня до 400 знаків, школяр представив ще рік тому, однак закінчити роботи над оптимізацією та удосконаленням додатка вдалося лише тепер.

Зауважимо також, що в листопаді минулого року в розробку прототипу було інвестовано близько 300 тисяч доларів. Сам додаток користувачі скачували близько 150 000 разів.

Такий успіх розробленого школярем прототипу привернув увагу серйозних експертів, які одразу ж підключилися до вдосконалення додатка. Програма зуміла зацікавити й спеціалістів Стенфордського дослідного інституту, які також взялися за роботу над удосконаленням додатка.

Не залишився без роботи і юний талант - на час розробки та запуску нової програми Ніку навіть довелося тимчасово залишити школу. Щоправда, інвестиційний бонус в розмірі одного мільйона доларів, який підліток отримав наприкінці жовтня цього року, дозволив не лише офіційно запустити Summly, але й згладити стрес від необхідності наздоганяти шкільну програму.

Повідомляється, що розроблений Ніком д'Алоізіо додаток включає в себе всі найбільш популярні категорії новин, серед яких можна виокремити наступні: бізнес, мистецтво, дизайн та навіть вибори 2012.

Ідея створити додаток з’явилася після того, як він одного разу замислився над тим, чому сучасна молодь так рідко цікавиться новинами, маючи при цьому цілодобовий доступ до Інтернету завдяки наявності смартфонів. Розкинувши мізками, юнак зрозумів, що читати довгі статті з екрану смартфона дуже й дуже незручно, отож він і вирішив створити програму, яка б могла скорочувати обсяг новин, концентруючи увагу на головному. Юнак розробив додаток, який автоматично стискає новини до 400 символів, видаючи користувачеві тільки основну інформацію. Якщо ж користувача зацікавить те чи інше повідомлення, він може перейти за посиланням і знайти необхідну інформацію – кожна окрема новина містить посилання на оригінальну статтю.

"Я винайшов Summly, бо зрозумів, що моє покоління більше не сприймає звичні новини", - пояснив виникнення своєї ідеї юний геній.

У даному контексті зауважимо також, що юнак привернув увагу інвесторів зі світовим іменем: на фінансування розробки виділили кошти Йоко Оно, вдова легендарного бітла Джона Леннона, і англійський актор Стівен Фрай.

Джерело: http://www.pravda.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.