Пам'ятки, які виконують бажання Автор: lesya · Опубліковано: 05.11.2012 14:55 · Розділ: Цікаві факти

У світі є безліч пам’яток, які приваблюють туристів та відвідувачів з різних країн. Кожна з таких пам’яток представляє свою культуру, належить до тієї чи іншої епохи та має свою власну неповторну історію. З кожною пам’яткою пов’язані певні вірування і традиції. Подейкують, що деякі з них навіть здатні виконувати людські бажання.

1. Залізна колона, розташована в столиці Індії Делі. Для того, щоб ваші мрії здійснилися, вистачить наблизитися до пам’ятки впритул, обернутися спиною до колони та охопити її ззаду руками.

2. Вівтар Ераван. Розташований він у Таїланді, в місті Бангкок. Якщо ви принесете до вівтаря фігурки слонів, ароматичні свічки та квіткові гірлянди, то незабаром здійсняться ваші найпотаємніші бажання.

3. Статуя Джульєтти, яка знаходиться в місті Верона в Італії, також здатна виконувати бажання. Для того, щоб все задумане вами стало реальністю, вистачить написати листа Джульєтті або ж просто доторкнутися до грудей статуї.

При цьому вважається, що допоможе мріям здійснитися дотик виключно до правої молочної залози Джульєтти.

4. Допоможе здійснити нездійсненне і мечеть Аль-Кутубія, Марракеш, Марокко. Для цього необхідно дочекатися повного місяця, стати під мінаретом, обернувшись обличчям на схід, і загадати бажання. Говорять, ніби воно неодмінно здійсниться.

5. Шотландський грошовий дуб, розташований на острові Марі, допоможе покращити ваше фінансове становище. Для цього потрібно вставити монету в кору дерева або ж зав'язати стрічку на одній з гілок могутнього дуба.

6. Якщо ж на виконання бажань у вас катастрофічно не вистачає часу, вирушайте в Іспанію. Там в провінції Каталонія на території монастиря Монсеррат возвеличується статуя Чорної Мадонни. Доторкніться до неї і загадайте бажання – воно здійсниться протягом трьох місяців.

7. Мости Сучжоу, Хенань, Китай. Для залучення удачі і фінансового благополуччя вистачить кинути з моста монетку чи яку-небудь прикрасу.

8. Принесе гроші й колодязь смерті, розташований Чичен-Іца, Мексика. Просто киньте в колодязь золоту монету, і ви помітите, як ваші справи підуть на краще.

9. Допоможе здійснитися найпотаємнішим бажанням і так званий Зодіакальний район в місті Яффа, Ізраїль. Для цього необхідно знайти вулицю зі своїм знаком зодіаку та доторкнутися до таблички з його зображенням.

10. І, нарешті, замикає список пам’яток, здатних виконувати бажання, статуя Будди, розташована в Ханчжоу, Китай. Для того, щоб бути успішним та багатим, необхідно гарненько потерти живіт Будди. Щоправда, зробити це слід не менше трьохсот разів.

Джерело: http://planetarypopular.com

Інші новини розділу