Британська сім'я оселилася на кладовищі Автор: lesya · Опубліковано: 04.11.2012 22:12 · Розділ: Цікаві факти

Відомо, що британці здавна славляться своїм особливим ставленням до примар. Мешканці Сполученого Королівства просто уявити собі не можуть, щоб у якійсь прадавній будівлі чи старовинному замку та й не мешкали привиди. Проте вчинок однієї британської сім’ї здивував та вразив навіть найсміливіших англійців.

Британка Джейн Стед разом з чоловіком та трьома дітьми вирішила оселитися на… кладовищі. До сих пір в межах країни нічого подібного не відбувалося. Вчинок виглядає аж надто екстравагантним, особливо у контексті того, що в принципі у Великобританії на сьогоднішній день є чимало місць для спорудження омріяного будинку, які, здавалося б, більше підходять для будівництва затишного помешкання. Незважаючи на застереження друзів та знайомих, рішення Джейн Стед було непохитним: якщо вже вона вирішила збудувати дім на кладовищі, то й обговорювати тут нічого. За власним зізнанням, сім’я просто закохалася в старенький дім цвинтарного сторожа, вирішивши перебудувати його на власний смак.

Повідомляється, що свого часу вітальня цього унікального дому, який з'явився нещодавно в Саутгемптоні, була звичайнісіньким моргом. Але найбільш моторошним місцем є сад, в якому можна побачити величезну кількість напівзруйнованих надгробків та без перебільшення жахливих статуй Горгула.

За словами дорослих мешканців будинку, абсолютно нічого страшного в такому незвичному місці проживання немає. Насправді там досить спокійно і тихо. До речі, британська сім'я мешкає на кладовищі протягом цілого року, не покидаючи надовго стін свого дивного помешкання.

За інформацією британських ЗМІ, раніше на території дому була єврейська каплиця, зведена в 1845 році.

В цілому сім'я витратила близько 100 000 фунтів стерлінгів на переобладнання каплиці. І хоча інтер'єр каплиці зазнав змін, із зовнішнього боку будівля мало змінилося, а дім доглядача кладовища зберіг оригінальні риси, включаючи склепінні вікна та скульптури горгулій.

До речі, цього року єврейська каплиця, збудована в 1800-х роках, стала місцем великого святкування Хеллоуїна, який сім'я організовувала разом зі своїми друзями.

І незважаючи на те, що дорослі мешканці будинку переконують, ніби ніколи не бачили в домі привидів, їхні діти віком 17, 15, і 13 років дотримуються іншої думки: вони зізнаються, що були свідками дивних подій, що відбувалися у вітальні. Діти розповіли, що вони кілька разів одночасно відчули, ніби хтось стояв у них за спиною, коли вони сиділи у вітальні.

Джерело: http://talks.su/

Інші новини розділу