Смартфони посилюють сексуальну активність підлітків Автор: lesya · Опубліковано: 02.11.2012 14:33 · Розділ: Медицина

Інтернет впливає на сексуальне життя підлітків (фото з effdev.blogspot.com)
Інтернет впливає на сексуальне життя підлітків (фото з effdev.blogspot.com)

Вчені провели дослідження, результати якого змусять замислитися багатьох батьків. За твердженням фахівців, враховуючи отримані результати, сучасним батькам просто необхідно переглянути необхідність наявності у їхніх чад найсучасніших досягнень комп’ютерних технологій. Спеціалісти з’ясували, що цілодобовий доступ до Мережі сприяє сексуальній активності тінейджерів. Особливо ця тенденція простежується серед тих, у кого є смартфони.

Так, за твердженням спеціалістів, підлітки, які є власниками смартфонів, набагато раніше починають сексуальне життя. За даними Medical Xpress, відповідне дослідження проводилося американськими вченими з Південної Каліфорнії в Лос-Анджелесі.

В експерименті американців взяло участь більше 1,8 тисяч тінейджерів у віці 12-18 років. Переважна більшість учасників експерименту мешкають у сім'ях із середнім або низьким рівнем доходів. Близько 33% піддослідних були власниками смартфонів з виходом в Інтернет. В результаті з'ясувалося, що серед підлітків, які володіють такою технікою, 47% ведуть активне інтимне життя, тоді як аналогічний показник серед підлітків, які смартфонів не мають, склав лише 35%. Дослідники також виявили, що через Інтернет познайомились зі своїми партнерами 17% та 14% учасників дослідження відповідно.

І незважаючи на те, що смартфони суттєво полегшують життя батькам, дозволяючи їм відстежувати місцезнаходження їхніх чад, вони разом з тим надають підліткам постійний безконтрольний доступ в мережу, пояснюють фахівці.

Отримані американськими вченими результати одразу ж викликали осуд та критику незалежних експертів. Спеціалісти з цього приводу пояснюють: «Молоді люди зі смартфонами можуть вести активніше статеве життя, ніж їхні однолітки, з багатьох причин, які не мають ніякого відношення до техніки. Ми переконані, що, наприклад, підлітки з автомобілями теж частіше за інших займаються сексом». Такої думки дотримується директор Науково-дослідного центру з вивчення злочинів проти дітей при Університеті Нью-Хемпшира Девід Фінкельхор.

Фахівець так само скептично поставився до думки, що в Інтернеті небезпечно шукати партнерів. «В барах, приміром, пошук партнерів є не менш небезпечним. Навпаки, в Інтернеті за допомогою соціальних мереж можна попередньо вивчити людину, з якою ви познайомилися онлайн та маєте намір зустрітися», - вважає експерт.

Джерело: http://www.infox.ru/

Інші новини розділу