Вчені знову знайшли Атлантиду Автор: lesya · Опубліковано: 02.11.2012 12:08 · Розділ: Наука

Загадка таємничого острова Атлантиди продовжує хвилювати вчених з усього світу. В дискусію вступають представники різних наукових шкіл та течій від античності і до сьогодні.

І ось нещодавно спеціалістам вдалося на крок наблизитися до розгадки таємничого зникнення цього диво-острова. В знаменитому Бермудському трикутнику, розташованому неподалік берегів Куби, який здавна славиться аномальними явищами і непоясненними зникненнями, вченим вдалося виявити мегаполіс, який занурився під воду більше 10 тисяч років тому. Скоріше за все, це і є легендарна Атлантида, про яку створено силу-силенну легенд. Про це розповіли журналістам представниця компанії Advanced Digital Communications (ADC), яка спеціалізується на глибоководних дослідженнях, Пауліна Залітскі та підводний археолог Пол Вейнцвейг.

У даному контексті зауважимо, що легенда про Атлантиду не дає спокою людству вже третє тисячоліття, отож інформація про те, ніби загадковий континент врешті-решт вдалося виявити, з'являються щорічно.

Однак група дослідників з компанії ADC переконана, що Атлантиду вдалося виявити саме їм.

В рамках дослідження фахівцям за допомогою гідролокатора і підводного робота вдалося підтвердити, що на дні Атлантичного океану неподалік західного узбережжя Куби розташоване плато зі структурами великих розмірів, схожими на рукотворні споруди з каменю, частково занесені піском і мулом. «Зверху знайдене нами місто виглядає як комплекс пірамід, доріг та різних будівель», - розповіла Залітскі. Більше того, вчені переконують, що виявлені ними піраміди зовні надзвичайно нагадують єгипетські піраміди, відомі на увесь світ. Окрім того, під водою дослідникам вдалося відшукати статуї сфінксів та камені, які розташовані так само, як мегаліти в знаменитому Стоунхенджі.

За твердженням Залітскі і Вейнцвейга, причиною загибелі цивілізації загадкового острова з найвищою імовірністю могла стати природна катастрофа, яка відбулася близько десяти тисяч років тому. Можливо, наприкінці останнього льодовикового періоду, коли рівень води в океані різко підвищився, мегаполіс був затоплений, припускають фахівці.

Окрім того, фахівці не виключають можливості знищення древнього мегаполіса цунамі та землетрусом. Однак що відбулося насправді та чи дійсно Атлантиду вдалося виявити вченим, поки що невідомо.

Джерело: http://www.ekhoplanet.ru/

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.