Закордонний паспорт. Оформлення в Україні. Автор: kseniya_www · Опубліковано: 01.11.2012 21:44 · Розділ: Суспільство

Для того, щоб отримати закордонний паспорт в Україні, необхідно підготувати пакет документів:
1. Ксерокопії першої, другої та одинадцятої (з пропискою) сторінок внутрішнього паспорта ( бажано у двох екземплярах).
2. Свідоцтво про народження.
3. Довідку про присвоєння ідентифікаційного номера.
4. Довідку з військового комісаріату чи військовий квиток ( для юнаків 18-25 років).
Ці довідки заносимо у відділення ВГІРФО УМВС, сплачуємо всі запропоновані квитанції і чекаємо на отримання загранпаспорта http://www.inremo-group.ru/default.aspx?pid=zagranpasport-starogo-obrazca.
Закордонний паспорт можна замовити і через інтернет. Цю послугу надає Міжрегіональний центр видачі паспортних документів при МВС. Необхідно зайти на сайт та зареєструватися. Обов’язково вказати власну електронну адресу та підтвердити її паролем та логіном. Далі вводимо персональні дані та обираємо день і час прийому. Коли заявка буде розглянута, на вашу електронну адресу прийде повідомлення, в ньому буде вказаний номер, який слід зберегти. Тоді у назначений час приходимо на прийом у Міжрегіональний центр видачі паспортних документів при МВС. Для одержання закордонного паспорта через інтернет вам потрібно оплатити послуги в сумі від 345 ггривень до 1200 грн в залежності від терміну одержання документа.


Інші новини розділу

  • Негативний вплив Facebook на людину

    Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

    Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


  • Ресторанна премія «Сіль»

    Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

    Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


  • Що потрібно знати про поцілунки

    Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

    Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


  • Весілля в деталях

    Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

    Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


  • Як швидко вивчити іноземну мову

    Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

    Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.