Сучасні механізми для вимірювання часу. Автор: kseniya_www · Опубліковано: 01.11.2012 21:42 · Розділ: Цікаві факти

В наш час годинники – це, скоріше, дань стилю, моді, певному статусу, аніж просто механізми для вимірювання часу. Тому, правильно підібрати годинник дуже важко. Насамперед, потрібно визначитися, чи це буде щоденна річ, чи прикраса, чи підтвердження приналежності до певного класу в суспільстві тощо. Якщо вам необхідний годинник на щодень, найкраще підійдуть класичні моделі. Мрієте придбати хороший аксесуар для виходу в світ – оберіть ювелірний чи дизайнерський годинник. Якщо необхідно контролювати хвилини під час занять спортом, найкраще підійдуть спеціальні спортивні годинники. Для дітей підійдуть яскраві моделі, виготовлені з екологічно чистих матеріалів. А для підлітків - стильні електронні механізми для вимірювання часу http://www.boxtime.ru/boksy-dlja-chasov-s-avtopodzavodom/.

При виборі наручного годинника слід звернути увагу на такі речі:
• Внутрішній механізм або серце годинника. У механічних годинниках джерелом енергії є пружина, вона натягується нерівномірно, тому допускається похибка у часі в 15-30 секунд на добу. Кварцові годинники працюють від батарейки. Зазвичай механічні годинники значно дорожчі кварцових, що пов’язано з технологією їх складання. На сьогодні механічні годинники вважаються класикою годинникарного мистецтва.
• Матеріал, з якого виготовлений корпус – нержавіюча сталь, латунь, алюмінієві сплави.
• Браслет - бувають цільнометалічними ланками або виготовлені із прокату металлу, що суттєво впливає на ціну годинника загалом.
• Скло - Sapphire або сапфір - найбільш тверде й дороге, друге за якістю – кришталь.
• Противоударність. Найбільш дорогі виробники, як J-shock Casio, використовують протиударну пластмасу. Решту фірм – виробників радять придбати бокс для зберігання з автоматичною підзаводкою.
• Водонепроникність – важливий критерій для спортивних годинників.


Інші новини розділу