Президента Франції викрили у "любові на шістьох" Автор: lesya · Опубліковано: 31.10.2012 18:25 · Розділ: Події у світі

Валері Трірвейлер (фото з reitingi.lv)
Валері Трірвейлер (фото з reitingi.lv)

Супутниця президента Франції Валері Трірвейлер знову опинилася в центрі уваги. На цей раз з'ясувалося, що вона одночасно крутила роман з нинішнім президентом-соціалістом і екс-міністром правого спрямування Патріком Деведжяном. Окрім того, чоловіки догадувалися про існування одне одного, однак їх такий стан речей влаштовував. Більше того, кожен з них на той момент мав ще по одній коханці.

Розповідь про це міститься в новій книзі, яка вийшла під назвою La Frondeuse ("Засновниця проблем"). За твердженням авторів видання, це була "любов на шістьох". Одним з авторів скандальної публікації став Крістоф Жакубішін, який запевняє, що він є близьким другом першої леді Франції.

Історія бере початок з 2000-х років. Саме в той період Валері Трірвейлер, якій виповнилося тридцять п’ять, крутила роман з майбутнім президентом Франції, який був старшим за неї на 11 років. Вона підтримувала інтимні зв’язки і з політиком вірменського походження Деведжяном, який був старшим за Валері на 21 рік, пише The Telegraph.

Автори книги впевнені, що для чоловіків не було секретом, що вони ділять одну жінку. При цьому сама Валері Трірвейлер знала, що Деведжян одружений, а Олланд, як і раніше, живе зі своєю дружиною Сеголен Руаяль, з якою в майбутнього лідера Франції народилося четверо дітей. Більше того, сама Трірвейлер на той час все ще була заміжня.

"Це може видатися неймовірним, однак і пан Деведжян, і пан Олланд, які обидва знали, що сплять з однією й тією ж жінкою, відчували один до одного величезну повагу", - пише The Daily Mail.

Інтрига знайшла свою розв’язку в 2003 році, коли Трірвейлер змусила Деведжяна зробити вибір, заявивши: "або я, або дружина". Коли ж вона зрозуміла, що чоловік зробить вибір не на її користь, то вирішила переключитися на Франсуа Олланда.

До речі, автори книги зазначають, що й екс-президент Ніколя Саркозі залицявся до Валері, однак вона відмовила йому.

«Які ви гарні!» - шепотів Саркозі одного разу журналістці Трірвейлер, тримаючи в цей час під руку свою другу дружину Сесілію, твердить автор книги. Однак Валері лише зміряла його зневажливим поглядом. «За кого вона себе має? Я що, не підходжу їй?» - кипів тоді новоспечений президент.

Зауважимо, що книга викликала безліч суперечностей та дискусій. Багато хто сумнівається у правдивості інформації, яка стала доступною якраз тоді, коли Франсуа Олланд зайняв пост президента. Та як би там не було, книга знайшла своїх читачів, а отже, репутація діючого президента Франції суттєво постраждає…

Джерело: http://www.metronews.ru

Інші новини розділу