Дружини американських ветеранів воєн в Афганістані та Іраку оголилися заради своїх коханих Автор: lesya · Опубліковано: 24.10.2012 20:12 · Розділ: Події у світі

Дружини та подруги ветеранів Іраку та Афганістану роздяглися, щоб допомогти чоловікам подолати посттравматичний синдром. Деякі жінки свої клятви чоловікам залишали на шкірі у вигляді татуювань, пише The New York Daily News. Їхні фотографії можна побачити на "Battling Bare" у Facebook. В акції взяли участь не лише дружини воєнних, але й їхні діти. Щоправда, для неповнолітніх діє обмеження: вони можуть оголювати тільки руки та ноги.

А почалося все ось з чого. 29-річна Ешлі Вайс, дружина ветерана бойових дій Роберта Вайса, зіткнулася з серйозною проблемою: її чоловік ніяк не міг забути всі жахи війни і почати знову жити нормальним життям.

Роберт Вайс тричі побував у відрядженнях в Іраку. Протягом тривалого часу він страждав від посттравматичного стресового розладу (ПТСР). З кожним днем йому ставало все гірше, і одного разу він просто пішов з дому, зняв номер в мотелі і зачинився там з упаковкою пива, не забувши прихопити з собою весь арсенал зброї з дому.

Коли Ешлі вдалося розшукати чоловіка, той пояснив свій вчинок так: "Просто життя стало нестерпним". Жінка в надії допомогти коханому звернулася в збройні сили з проханням призначити йому відповідний курс лікування, однак там замість психологічної допомоги колишнього морського піхотинця звинуватили в сімейному насильстві.

Заглибившись у вирішення цієї проблем, жінка з’ясувала, що військове командування не приділяє достатньої уваги процесу реабілітації своїх ветеранів.

Зрозумівши, що допомоги чекати ні звідки, Ешлі взялася за справу сама. Вона створила власну сторінку на Facebook, де викликала свої фотографії. Жінка роздягнулася до пояса і попросила подругу написати на її спині слова клятви, а потім сфотографувати їх. Над головою Ешлі тримає автомат. "Зломлений в боях... Зранений війною... Я завжди кохатиму тебе - клянусь! Я піду на все, щоб вилікувати твою душу", - написано на спині в жінки. "Мій чоловік щодня виходить на бій із привидами війни. І я, й інші дружини військовослужбовців вже випробували все, щоб допомогти своїм коханим", - розповіла вона, закликаючи подруг по нещастю підтримати її аналогічними фотографіями.

Зрозумівши, що таких, як вона, багато, та заручившись підтримкою дружин інших військовослужбовців, Ешлі вирішила перетворити "Battling Bare" у громадську організацію, яка могла б збирати кошти для надання психологічної та фінансової допомоги ветеранам Збройних сил США.

Джерело: http://www.metronews.ru

Інші новини розділу