Кінець світу трииватиме два тижні Автор: lesya · Опубліковано: 24.10.2012 18:02 · Розділ: Цікаві факти

Не цілих два місяці залишилося до 21 грудня – страхітливої дати, яка навіює жах на багатьох. Саме в цей день, за пророцтвом індіанців майя, повинен настати кінець світу. Астрологи і провісники всерйоз обговорюють, яким буде апокаліпсис, тоді як вчені закликають не вірити в сумні прогнози.

Так, саме двадцять першим грудня закінчується календар майя. А разом з ним на Землю обрушаться катаклізми, які вщент знищать нашу цивілізацію. Дехто з острахом чекає кінця, дехто не йме віри в те, що нібито має статися, а ще інші вдаються до всіляких речей, які виглядають насправді кумедними, бажаючи забезпечити собі існування після апокаліпсису. Так, приміром, організатори фестивалю в Латвії придбали на 21 грудня страховку, яка передбачає компенсацію в разі «розриву просторово-часового континууму, через який можна потрапити в паралельні світи».

Більше того, кінець світу, хвилює не лише астрологів і забобонних людей, але й народних обранців. Приміром, в Росії депутати вважають, що всілякі згадки в ЗМІ про кінець світу, передбачений індіанцями майя, повинні бути суворо заборонені.

Натомість іншу позицію зайняли тібетські лами, які не приховують, що ризик серйозної катастрофи досить великий. Справа в тому, що наприкінці грудня планети Сонячної системи вишикуються в один ряд, що є унікальним випадком. «Осінь і зима будуть теплими, а з 21.12.2012 Земля почне проходити через галактичну "нульову смугу". Це особливий стан простору, коли гасяться і не можуть розповсюджуватися ніякі енергії. Тому на Землі настане повна темрява і тиша. Відключаться електрика й зв'язок. Темрява супроводжуватиметься окремими спалахами світла, а також грою світла й тіні. Може видатися, ніби в темряві бродитимуть фігури - ніби мертвяки встали з гробів. Землю злегка труситиме - так, ніби незначний землетрус. Хоча деякі будівлі можуть бути зруйновані», - говорить лама, якого в горах тибету називають оракулом Шамбали.

Лама також розповів, що люди будуть масово гинуть через паніку та страх перед невідомістю. Катаклізми ж продовжуватимуться протягом двох тижнів, хоча відгомони відчуватимуться аж до початку лютого.

Для того, щоб пережити катастрофу, оракул радить підготуватися заздалегідь: документи та теплі речі слід зібрати разом, краще виїхати в сільську місцевість. Там варто запастися свічками, дровами, продуктами та питною водою. «Необхідно спостерігати за тваринами, ідеальний варіант – за кішкою. Керуючись природніми інстинктами, вони подадуть приклад, як поводитися в екстремальній ситуації, - радить лама. "Протягом "днів темряви" необхідно завісити вікна простирадлами, не виглядати з вікон та не виходити на вулицю. Весь цей час краще медитувати або ж молитися", - додає на завершення лама.

Та разом з цим вчені продовжують запевняти, що страхи перед апокаліпсисом не обґрунтовані. «Отримані нещодавно дані свідчать про те, що древні майя не робили апокаліптичних пророцтв», - говорить директор Науково-дослідного інституту Центральної Америки Марчелло Кануте.

Та й більшість дослідників майя погоджуються, що, якби їхня цивілізація існувала сьогодні, найімовірніше, винайшла б новий календар. Археологи навіть знайшли в глибині тропічних лісів тексти, написані майя, в яких згадувалися дати, більш пізні, ніж 21 грудня 2012.

Джерело: http://news.rambler.ru/

Інші новини розділу