Жінки готові витрачати по 106 хвилин щодня на інтим з коханими і лише півгодини на роботу Автор: lesya · Опубліковано: 24.10.2012 12:53 · Розділ: Суспільство

Нещодавно група психологів з різних країн провела вельми цікаве дослідження, отримавши не менш цікаві результати. В дослідженні вчених взяло участь близько тисячі представниць прекрасної статі.

Наукова робота присвячувалася розробці ідеального розпорядку дня для жінок. Для цього психологи провели опитування, в ході якого з'ясувалося, на що представниці прекрасної статі залюбки витрачали б свій день. І виявилося, що жінки з превеликим задоволенням витрачали б на стосунки з коханими близько 106 хвилин і тільки півгодини на роботу.

В опитуванні вчених взяли участь 900 жінок у віці 38 років. Спеціалісти спробували з’ясувати, як піддослідні зазвичай проводять свій день та як вони до цього ставляться, повідомляє The Daily Mail.

В результаті з'ясувалося, що жінки, всупереч поширеній думці, зовсім не мріють годинами проводити час в салонах краси.

На перше місце вони поставили спілкування з коханою людиною, на яке готові виділити 106 хвилин на день. Друге місце зайняв комп'ютер - жінки хотіли б проводити за ним по 98 хвилин щодня.

Окрім того, представниці прекрасної статі не шкодують часу на спілкування з родичами та друзями, на які готові виділити до 82 хвилин на день. Не останнє місце займають і телефонні розмови з показником в 57 хвилин щодня.

Набагато менше часу жінки воліють витрачати на приготування їжі. Для цього вистачить 50 хвилин, вважають представниці слабкої половини людства, хоча на сам процес вживання їжі вони відміряють по 78 хвилин на добу.

Спеціалісти також з’ясували, що цілий робочий день в офісі - це явно не для жінок. На трудові будні вони готові витрачати всього по 36 хвилин на добу. Ще менше жінкам подобається користуватися транспортом - не більше 33 хвилин на день.

Проаналізувавши отримані результати, автори дослідження дійшли висновку, що жінки навряд чи стануть щасливими навіть тоді, коли такий графік вдалося б втілити в життя. Так, навіть якщо б такий ідеальний графік став реальністю, проблеми уникнути не вдалося б, оскільки, за словами фахівців, навіть найбільш улюблені заняття перестають подобатися, якщо ними займатися надто довго та часто.

Те, що жінки не хочуть працювати, - зовсім не новина. А особливо жінки самотні. В рамках іншого дослідження вчені з’ясували, що самотні жінки набагато частіше кидають роботу для того, щоб більше часу витрачати на себе. У них зупиняється кар'єрний ріст, а у віці 30 років багато хто взагалі кидає роботу.

Джерело: http://www.aif.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.