Британія шукає шпигунів з досвідом комп'ютерних ігор Автор: lesya · Опубліковано: 23.10.2012 15:12 · Розділ: Події у світі

Покоління
Покоління

Цими днями уряд Великобританії оголосив набір молодих людей, у яких немає вищої освіти, однак є великий досвід використання Інтернету та комп'ютерних ігор, для боротьби з кіберзлочинністю. За даними AFP, про це розповів міністр закордонних справ країни Вільям Хейг, виголосивши промову в Блетчлі-Парку, особняку на півдні Англії, де під час Другої світової війни проходила організація операції зі злому шифрів німецької машини "Енігма".

За словами Вільяма Хейга, Центр урядового зв'язку, який під час війни розташовувався в Блетчлі-Парку, проводить набір ста молодих людей без університетської освіти для боротьби з кібератаками та забезпечення державної безпеки в мережі Інтернет. Передбачається, що нові співробітники перед тим, як приступити до виконання своїх обов’язків, пройдуть дворічний курс навчання в галузі зв'язку, безпеки та інженерної справи.

Хейг також зауважив, що перед Великобританією на сьогоднішній день постала серйозна і цілком реальна загроза злочинів в Інтернеті та різного роду комп'ютерних атак. І ця загроза стоїть настільки серйозно, що вона нічим не поступається тим, з якими Британія зіткнулася під час Другої світової війни. З кожним днем небезпека кіберзлочинів та комп’ютерних атак зростає. За словами міністра закордонних справ Великобританії, боротися з ними та зберігати провідну роль Великобританії в галузі кібербезпеки повинні саме молоді фахівці, представники "покоління Xbox", які виросли "у світі соціальних медіа, глобальної мережі та інтерактивних ігор".

Анонімуси підтримали Джуліана Ассанжа (фото з сайту blogs.computerra.ru)
Анонімуси підтримали Джуліана Ассанжа (фото з сайту blogs.computerra.ru)

У даному контексті варто зазначити, що урядові ресурси Великобританії раніше неодноразово піддавалися кібер-атакам. Так, у квітні цього року хакери групи Anonymous заблокували сайт британського міністерства закордонних справ. Це була своєрідна акція на знак протесту проти плану уряду стосовно посилення контролю над особистою інформацією в Інтернеті. В серпні цього ж року на підтримку творця WikiLeaks Джуліана Ассанжа хакери піддали атаці сайт британського уряду.

Джерело: http://lenta.ru/

Інші новини розділу