5 готелів з найстрашнішими примарами Автор: lesya · Опубліковано: 23.10.2012 12:52 · Розділ: Цікаві факти

Напередодні популярного в цілому світі Хелоуїна співробітники сервісу Hotels.com з'ясували, в яких готелях світу мешкають найстрашніші примари і духи.

1. Stanley Hotel, Естес Парк, Колорадо, США. Вже один той факт, що саме в цьому готелі знаменитий Стівен Кінг написав один зі своїх найжахливіших романів, який отримав назву «Сяйво», наводить жах на багатьох постояльців. Однак тут і справді мешкають привиди.

Так, одного разу економка Елізабет Уїлсон мало не загинула від вибуху газу. Сталося це в 1911 році. Тоді жінці вдалося врятуватися, і прожила вона аж до 1960 року. Однак після її смерті гості готелю стали помічати її привид, який бродить по коридорах. Навіть сьогодні в кімнаті номер 217, яка в «Сяєві» Кінга зіграла далеко не останню роль, періодично ляскають двері, чутні тихі кроки та іноді жалібні крики. Окрім того, в готелі не один раз бачили примари дітей, які граються, сміються та шумлять ночами.

2. Selsdon Park Hotel & Golf Club, Саут-Кройдон, Великобританія. Взагалі Великобританію важко уявити без примар. До них у британців особливе ставлення – тут не зустріти старого будинку, в якому б не було свого потойбічного мешканця.

Готель Selsdon Park вважається найбільш густонаселеним примарами готелем країни. Саме тут знімають передачі про найрізноманітніші паранормальні явища, а журналісти тут взагалі часті гості.

В готелі не один раз бачили жінку в сірому, яка проходила крізь товсті стіни будівлі та розпускала крила. Згідно з легендою, свого часу Леді в сірому була тут служницею та закрутила роман з молодим сином господаря готелю. Однак після того, як вона завагітніла, підступний коханий дівчину покинув, і незабаром вона викинулася з вікна.

Готель Тадж Махал (фото з virtourist.com)
Готель Тадж Махал (фото з virtourist.com)

3. The Taj Mahal Palace Mumbai, Мумбаї, Індія. На даху одного з найрозкішніших готелів індійського Мумбая досить часто бачать примару. Місцеві мешканці переконані, що привид - це дух головного інженера, який займався будівництвом цього готелю. З ним сталася досить неприємна історія: одного разу, повернувшись після нетривалої відсутності на будівельний майданчик, чоловік побачив, що готель завершений, однак з його проектами споруда має мінімум схожості. Не стерпівши такого самоуправства та зневаги до своїх ідей, чоловік наклав на себе руки. З того часу він прогулюється по даху будівлі, а іноді постояльці чують його плач.

4. The Driskill, Остін, Техас, США. За твердженням персоналу готелю, тут неодноразово бачили привид молодої жінки, яку за день до весілля покинув наречений. Дівчина, впавши у відчай, застрелилася у ванній кімнаті номера 29. Часто тут бачать і чотирирічну доньку одного з сенаторів США, яка загинула в стінах цього готелю. Її привид бачать на мармурових сходах верхнього поверху.

Однак найчастіше тут бачать привид першого власника готелю - Джессі Дріскілла. Подейкують, що він настільки любив свій готель, що не зміг розпрощатися з ним навіть після смерті. Отож тепер він бродить по коридорах, перевіряючи, чи все в порядку.

5. The Langham, Лондон, Великобританія. В кімнаті під номером 333 цього п'ятизіркового готелю мешкає якийсь літній джентльмен, одягнений в костюм, який не дуже любить постояльців, що порушують його спокій.

Одного разу від витівок примари постраждав журналіст BBC Джеймс Олександр Гордон, який в страху вилетів з номера, коли, прокинувшись, побачив на краю свого ліжка примару, яка протягувала до нього руки.

Джерело: http://www.km.ru

Інші новини розділу