В Грузії відкрили фонтан, з якого литиметься чача Автор: lesya · Опубліковано: 20.10.2012 20:29 · Розділ: Події у світі

Минулого тижня у Батумі було відкрито дивовижний фонтан, який повинен привабити туристів та любителів грузинської чачі. На офіційному відкритті фонтану, з якого литиметься грузинська виноградна горілка, були присутні мер міста Джемал Ананідзе та голова уряду Леван Варшаломідзе.

Споруда отримала назву Чача-Тауер. Вона являє собою вежу-фонтан, з якої раз на тиждень протягом 15 хвилин замість води буде йти грузинська чача, і всі бажаючі зможуть її скуштувати.

Тим не менше, під час відкриття всі бажаючі змогли скуштувати грузинського напою не з фонтану, а зі спеціальної установки для розливу.

Висота фонтану склала 25 метрів, а загалом на будівництво Чачі-Тауера було витрачено 810 055 ларі (близько 490 тисяч доларів). Фінансування взяла на себе мерія Батума.

Інфраструктура вежі включає в себе інформаційний центр для туристів, чотири відкритих басейни та інші об'єкти найрізноманітнішого призначення.

Як уже зазначалося, ідея з будівництва такої вежі розрахована на залучення туристів. При цьому, за словами організаторів проекту, кожного разу з фонтану литиметься чача різних виробників, що стане своєрідною рекламою їхньої продукції.

Автори проекту розповіли, що туристи зможуть дегустувати чачу не лише з фонтану, але й у розташованих поруч із фонтаном павільйонах. Щоправда, поки що не ясно, чи відпускатимуть там чачу безкоштовно, чи за чарку виноградної горілки доведеться заплатити. Нез’ясованим залишається і питання, чи охоронятимуть фонтан з чачею від постійних споживачів цього напою, а не заїжджих гостей.

Чача-Тауер (фото з сайту cyxymu.livejournal.com)
Чача-Тауер (фото з сайту cyxymu.livejournal.com)

До речі, чача є національним напоєм Грузії. Напій активно виробляють як в домашніх, так і в промислових умовах. Для виготовлення чачі використовують незрілий виноград або виноградні відходи, які залишаються після виробництва вина. В результаті отримують алкогольний напій, міцністю приблизно 70 градусів. Деякі сорти чачі перед розливом в пляшки витримують в дубових бочках, інші розливають відразу.

Напій вживають як у чистому вигляді, так і додають до коктейлів. В деяких регіонах Грузії чачу закушують солодощами, в інших - солоним. Однак є декілька правил, яких дотримуються всі: по-перше, чачу через її міцність просто необхідно закушувати; по-друге, чачу ні в якому разі не можна запивати водою, тим більше газованою.

Джерело: http://e-news.com.ua/

Інші новини розділу