8 людей з найбільш екзотичними відхиленнями Автор: lesya · Опубліковано: 20.10.2012 08:16 · Розділ: Наука

У світі чимало людей, які хворіють на різноманітні захворювання. Однак трапляються відхилення, які по-справжньому дивують і вражають. Ось деякі з них.

1. Голландець Вім Хоф взагалі не відчуває холоду. При цьому він не лише позбавлений самого відчуття – його організм не страждає від холоду навіть в найбільш екстремальних умовах. Так, він неодноразово підкорював гірські вершини повністю оголеним або в одних трусах чи лежав під льодом протягом тривалого часу. Провівши огляд, медики виявили, що в його тілі не відбулося ніяких змін. Вчені не можуть пояснити цього феномену.

2. Ретт Ламб, трирічний хлопчик, на перший погляд нічим не відрізняється від своїх однолітків. Насправді ж цей хлопчик просто не вміє спати. Ретт активний всі 24 години на добу, і ніяких відхилень в його організмі спеціалістам виявити протягом тривалого часу не вдавалося. І лише недавно вдалося з’ясувати, що в хлопчика особлива будова нервової системи, в результаті чого Ретт просто не може заснути. При цьому із здоров’ям у нього все в порядку.

3. Ешлі Морріс, дівчина з Австралії, страждає рідкісним захворюванням – у неї алергія на воду. У дівчини виникають проблеми навіть тоді, коли вона потіє, не кажучи вже про купання. За словами медиків, в Ешлі рідкісне захворювання, яке отримало назву Aquagenic Urticaria.

4. Дівчина, яка їсть тільки Tic Tac. З якихось незрозумілих причин шлунок 17-річної Наталі Купер приймає тільки ці драже. Все інше організм зразу ж відкидає. Для того, щоб підтримувати життєдіяльність її організму, лікарі годують дівчину через трубочку специфічним живильним концентратом.

5. 24-річний Кріс Сандс все своє життя не перестаючи гикає. Гикає він кожні дві секунди, і це відбувається навіть тоді, коли хлопець спить. Хлопець пройшов найрізноманітніші курси лікування, серед яких йога та гіпноз, однак нічого йому так і не допомогло. Хлопець говорить, що гикавка викликана порушенням роботи клапана в шлунку, однак медикам причини цього відхилення з’ясувати не вдається.

6. Деббі Берд страждає яскраво вираженою алергією на hi-tech. Точніше, не на самі технології, а на електромагнітні поля. Мобільний телефон, мікрохвильова піч - всі ці такі звичні для нас речі викликають у Деббі жахливу алергію та біль. У жінки вдома немає нічого, що випромінювало б електромагнітне поле. Ідеальне місцем для Деббі є місцевість, де взагалі немає електрики, - там жінка почувається прекрасно.

7. Дівчина на ім’я Кей Андервуд страждає рідкісною недугою - вона щоразу втрачає свідомість, коли засміється. І не лише тоді: проблеми виникають, коли Кей злиться, лякається, дивується. А ще у неї виявили нарколепсію - захворювання, яке проявляється в несподіваному сні. В будь-який період доби та в будь-якому місці Кей Андервуд може ні з того ні з сього заснути. До речі, нарколепсія не таке вже й рідкісне захворювання – від нього страждає близько 30 тисяч осіб в одній лише Великобританії.

8. У світі живе жінка, яка нічого не забуває. Ця 40-річна дама переховується під псевдонімом AJ. Вона пам’ятає, що сталося з нею, приміром, 1 травня 1978 року, пам’ятає людей, яких вона зустрічала, пам’ятає, у що вони були одягнені, і навіть номер автомобілів, які проїжджали поруч. Вона пам'ятає все.

Джерело: http://wowfacts.net

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.