Підліткові заборонили ходити в школу через ... вуса Автор: Вікторія · Опубліковано: 03.07.2009 11:10 · Розділ: Життя

14-річному школяру з Манчестера заборонили з'являтися в школі до того часу, поки він не поголиться. Вчителі пояснили Акаашу Ікбалу, що вуса не є елементом шкільної форми та суперечать правилам навчального закладу.

Батько підлітка, 42-річний Асіф Махмуд, заявив, що школа занадто строго реагує на волосся під носом у його сина і, крім того, ставить під загрозу процес здобування освіти підлітком. За словами батька, якщо хлопчик почне голитися в 14-річному віці, то до 16 років все його обличчя швидко обростатиме щетиною.

У відповідь, представник школи заявив, що гладко вибрите обличчя - це стандартна вимога до учнів. Проте інші школярі вже домовилися підтримати свого товариша по навчанню та вирішили не голитися, якщо їм пред'являть аналогічні вимоги.

Через відмову голитися Акааш Ікбал пропустив вже два тижні занять. Його батько має намір зустрітися з керівництвом школи, щоб обговорити дану ситуацію.

Джерело dailymail.co.uk


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.