Фонарики спровоцировали пожар Автор: kseniya_www · Опубліковано: 19.10.2012 19:06 · Розділ: Суспільство

На этой неделе в Одессе произошло несколько событий, которые знаменовали запуск воздушных фонариков. В последний раз больше сотни Одесситов собрались недалеко от Воронцовского дворца и массово отправляли светящиеся огоньки далеко в небо. Очевидцы утверждают, что на днях от фонарика в городе пострадала квартира, которая находилась на втором этаже здания Екатеринской улицы. На счастье, пожарные успели потушить полымя задолго до того, как пострадала большая часть помещения.


Всем известен принцип фонариков, которые летают благодаря горячему огню от твердого материала и бумажного купола, который служит как парашют. Когда фонарик падает на землю, он с легкостью может перекинуться на сухую траву, бумажный мусор или вывешенные на балконе вещи. Сложно представить, что может случиться, если такой фонарик упадет на автозаправку или нефтебазу. Теперь МЧС Одесской области запретило использование фонариков, которые посчитали опасными. По словам специалистов особо опасно запускать фонарики при скорости ветра более чем 5 километров в час. В таком случае он может влететь в открытое окно и спровоцировать пожар больших масштабов. Аккумуляторы для фонарей электрических и безвредных вы можете приобрести в интернет-магазине.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.