Google випустить планшет за 100 доларів Автор: lesya · Опубліковано: 19.10.2012 08:06 · Розділ: Нові технології

Планшет від Google (фото з vesti.ru)
Планшет від Google (фото з vesti.ru)

Компанія Google продовжує дивувати користувачів, створюючи все нові продукти і намагаючись зробити їх доступними кожному.

За даними азіатських ЗМІ, вже найближчим часом компанія планує випустити планшет, ціна якого приємно вражає. Так, планшет Nexus вартістю 99 доларів повинен вийти на ринок вже до кінця цього року. За розробку гаджета взялися тайванські спеціалісти.

Видання Digitimes з посиланням на постачальників повідомляє, що розробкою нового планшету зайнялися спеціалісти тайванської компанії Quanta. Пристрій планують оснастити одноядерним ARM-процесором, розробленим китайською компанією WonderMedia Technologies, і дисплеєм HUVA TN, створеним компанією HannStar Display.

99 доларів за планшет - це одна з найбільш низьких цін на ринку планшетів. І поки компанії-гіганти інтернет-індустрії Microsoft і Apple освоюють ринок преміум-пристроїв, Google сконцентрувала основну увагу на виробництві дешевих моделей, орієнтованих на масових користувачів.

До речі, за іншими даними, вже наступного тижня компанія Apple повинна анонсувати недорогий пристрій iPad Mini, однак він все одно коштуватиме вдвічі, а то й втричі дорожче ультрабюджетної новинки. Так, вартість iPad Mini складе не менше 200-300 доларів.

За твердженням експертів, якщо Google і справді випустить стодоларовий планшет, це може сильно укріпити лінійку Nexus. Ймовірно, компанія налагодить випуск не лише нових планшетів, але й Nexus-смартфонів, при цьому для розповсюдження цих пристроїв використовуватиметься Google Play store.

Окрім того, за прогнозами фахівців, випуск недорогого планшета під відомим брендом може завдати критичного удару дешевим Android-пристроям від китайських виробників. На даний час компанія Google має високі шанси відібрати у них значну частину ринку бюджетних планшетів.

У даному контексті нагадаємо, що планшет Google Nexus було розроблено на основі «таблетки» MeMo 370T, яку Asustek анонсувала в січні цього року на виставці CES.

За даними експертів, найбільшу частку на ринку планшетних комп'ютерів займають Apple iPad. Ці планшети більшого розміру та належать до іншої цінової категорії. Діагональ екрану пристрою iPad становить 9,7 дюйма, а ціни на ринку США починаються від 499 доларів.

Втім, не виключено, що в кінцевому підсумку планшет Google Nexus складе конкуренцію і планшетам Apple. Особливо шанси Google зростуть після випуску планшета-таблетки, говорять фахівці.

Джерело: http://www.segodnya.ua/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.