Microsoft запускає музичний сервіс Автор: lesya · Опубліковано: 18.10.2012 19:35 · Розділ: Нові технології

Музичний сервіс від Microsoft (фото з thedroidguy.com)
Музичний сервіс від Microsoft (фото з thedroidguy.com)

Стало відомо, що компанія Microsoft вже найближчим планує запустити власний музичний сервіс, який збере мільйони музичних композицій. Таке нововведення надасть усім користувачам продуктів від Microsoft можливість слухати музику високої якості чи купувати окремі композиції.

Новий музичний сервіс отримає назву Xbox Music. Його було анонсовано ще в червні цього року, після чого до нього була прикута підвищена увага. В каталозі нового сервісу налічується більше 30 мільйонів треків. Сервіс інтегрований в операційну систему Windows 8, яка з’явиться в офіційному продажі вже 26 жовтня. Таким чином, власники планшетів і комп'ютерів на базі ОС Windows 8 зможуть слухати музику в потоковому режимі абсолютно безкоштовно, однак вони при цьому змушені будуть переглядати рекламу.

За словами фахівців, спочатку Xbox Music з'явиться на консолі Xbox, а трохи згодом - на мобільній операційній системі Windows Phone 8. Користувачі пристроїв на базі Android та iOS зможуть скористатися сервісом тільки в наступному році. Що ж стосується інших платформ - Windows Phone 7 для смартфонів та Windows 7 для ПК, – то до них Xbox Music адаптований не буде.

Програма ставить користувачам наступні умови: протягом перших півроку користувачі зможуть прослуховувати абсолютно всі композиції, однак згодом загальна тривалість треків, які можна буде прослухати за місяць, буде обмежена десятьма годинами. Для того, щоб це обмеження зняти, слід буде заплатити всього десять доларів. Заплативши, ви отримаєте можливість слухати композиції необмежену кількість часу і позбудетеся реклами. Користувачі зможуть купувати окремі композиції.

До моменту запуску сервіс буде доступний в 15 країнах світу. В яких саме, Microsoft не уточнює. Платні послуги дозволять користуватися Xbox Music в 22 країнах світу. Крім того, компанія планує додати в Xbox Music функцію синхронізації – таку, як в iTunes Match. Функція дозволить закачувати музику, якої немає у фонотеці сервісу.

Важливою перевагою сервісу є те, що Xbox Music буде доступний власникам консолі і Windows-комп'ютерів вже одразу. А це значить, що за якихось кілька років Microsoft збере аудиторію з сотень мільйонів користувачів, тоді як, приміром, конкуруючий сервіс Spotify витратив чотири роки на те, щоб отримати 15 мільйонів активних користувачів та більше чотирьох мільйонів передплатників.

До речі, "Майкрософт" вже має музичний сервіс, відомий під назвою Zune. На даний час в його онлайн-магазині пропонується більше 14 мільйонів треків в mp3-форматі, з бітрейтом 320 кбіт/с і без DRM-захисту.

Джерело: http://news4k.com/s

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.