Віденський музей прибрав з реклами голих футболістів Автор: lesya · Опубліковано: 18.10.2012 12:32 · Розділ: Події у світі

Нещодавно керівництво одного австрійського музею змусили прикрити сотні чоловічих геніталій на рекламних плакатах закладу.

Так, віденський музей Вінера Леопольда розпочав несподівану та неоднозначну рекламну компанію - по місту було розвішано 250 плакатів із зображенням трьох футболістів, одягнених тільки в шкарпетки і бутси. Таким оригінальним способом керівництво музею вирішило запросити відвідувачів на виставку оголеної чоловічої натури.

Однак всупереч всім очікуванням адміністрації культурного закладу, за даними Euromag, мешканцям, а особливо представницям жіночої статі, не прийшлися по душі такі рекламні експерименти. Вони звернулися до представників міської влади зі скаргами на "образливі" та "порнографічні" плакати. Дехто навіть погрожував власноруч зафарбувати непристойні ділянки плакатів.

Не чекаючи наслідків, керівництво музею розпорядилося прикрити інтимні місця футболістів на рекламних плакатах.

До речі, ні в кого не викличе сумніву той факт, що на оголених тілах сьогодні заробляють чималі гроші. А якщо це ще тіло знаменитості…

Так, декілька тижнів тому фотографії голого принца Гаррі сколихнули світову громадськість. Одні виправдовували його поведінку, інші засуджували. А проворні бізнесмени, не вдаючись до подробиць, вирішили перетворити конфуз принца собі в прибуток. Цими днями підприємці з Лос-Анджелеса випустили чохол для iPhone із зображенням всієї королівської родини.

На типовій, здавалося б, офіційній фотографії в ряд розташувалися королева Єлизавета II з чоловіком, принц Чарльз із дружиною, принци Вільям та Гаррі. Всі урочисто одягнені та широко посміхаються. Всі, крім Гаррі. Той стоїть з усіма, але в зовсім оголеному вигляді.

А трохи раніше компанія Sheldon's Wines, англійський постачальник вин, випустила вино під маркою "Royal Blush", що перекладається як "Королівський рум'янець". На етикетці дорогого французького рожевого вина зображений принц Гаррі з більярдним києм в руках. Автор сміливої етикетки - художник Ден Лейсі.

Скільки коштуватиме пляшка вина з королівською особою на етикетці, поки що не повідомляється. Втім, виробник з гордістю відзначає божевільні темпи продажів вина.

Нагадаємо, трохи раніше розголосу набула вечірка у Лас-Вегасі, учасником якої був британський принц Гаррі. Він з товаришами запросив у номер дівчат, де почалася гра в більярд на роздягання. Очевидно, програвши, принц і був зафіксований фотокамерою однієї з присутніх.

Джерело: http://www.rosbalt.ru

Інші новини розділу