Спеціалісти склали рейтинг найбагатших людей тисячоліття Автор: lesya · Опубліковано: 18.10.2012 08:47 · Розділ: Цікаві факти

Мільярдери (фото з сайту nnm.ru)
Мільярдери (фото з сайту nnm.ru)

Сьогодні стало популярним складати рейтинги найбагатших людей світу, оцінювати статки мільярдерів, їхню впливовість тощо. Чи не щодня на сторінках найрізноманітніших видань з’являються чергові рейтинги, складені спеціалістами з урахуванням різних аспектів.

І ось недавно спеціалісти американського ресурсу celebritynetworth.com склали рейтинг найбагатших людей в історії. З поправкою на інфляцію найбагатшою людиною в світі був визнаний африканський правитель Манса Муса, який жив на рубежі 13-14 століть.

За підрахунками спеціалістів, його особистий статок складав 400 мільярдів доларів. Такі шалені гроші верховний правитель Малі, який перебував при владі з 1312 по 1337 рр.., зумів заробити завдяки продажу іншим державам золота та солі.

Друге місце в рейтингу найбагатших людей історії дісталося родині Ротшильдів зі статком в 350 мільярдів доларів. Третє місце дісталося знаменитому Джону Рокфеллеру, чий маєток в перерахунку на поточний курс спеціалісти оцінили в 340 мільярдів доларів.

Найбагатшою людиною з усіх мільярдерів, які живуть сьогодні, було визнано Білла Гейтса, який на піку свого багатства мав 136 мільярдів – він став дванадцятим у рейтингу. Однак за підрахунками співробітників журналу Forbes, на сьогоднішній день Гейтс володіє "всього" 66 мільярдами доларів, поступаючись першим місцем Карлосу Сліму Елу зі статком в 68 мільярдів доларів.

Одному з найбагатших інвесторів світу - Уоррену Баффету - дісталося останнє місце рейтингу, до якого увійшло 25 багатіїв усіх часів та народів. Експерти Celebrity Networth оцінили його багатства в 64 млрд. доларів - це до початку масштабної благодійної діяльності.

ТОП-10 найбагатших людей в історії виглядає наступним чином:
1. Манса Муса зі статком в $ 400 млрд.
2. Родина Ротшильдів - $ 350 млрд.
3. Джон Рокфеллер, володар $ 340 млрд.
4. Ендрю Карнегі, який зумів заробити близько $ 310 млрд.
5. Микола Романов зі статком в $ 300 млрд.
6. Осман Алі-хан, володар $ 230 млрд.
7. Вільгельм Завойовник, $ 229,5 млрд.
8. Муаммар Каддафі зі статком в $ 200 млрд.
9. Генрі Форд за своє життя заробив $ 199 млрд.
10.Корнеліус Вандербільт став володарем маєтку в $ 185 млрд.

За твердженням фахівців, на сьогоднішній день кількість мільярдерів у світі становить 2160 осіб, а їхній загальний статок оцінюється в $ 6,2 трильйона.

Джерело: http://news.siteua.org

Інші новини розділу