"В мого собаки був нервовий зрив": 10 найбезглуздіших причин прогулів Автор: lesya · Опубліковано: 17.10.2012 15:09 · Розділ: Суспільство

За прогули можуть звільнити (фото з сайту yak-prosto.com)
За прогули можуть звільнити (фото з сайту yak-prosto.com)

Нещодавно спеціалісти компанії CareerBuilder провели доволі цікаве опитування, результати якого були опубліковані 15 жовтня на сторінках журналу Forbes. На основі результатів цього опитування було складено рейтинг найбезглуздіших причин прогулів на роботі. Згідно з отриманими в ході дослідження даними, близько 30% усіх працюючих, як мінімум, раз на рік беруть відгул, не будучи при цьому хворими.

Спеціалісти CareerBuilder проводять дослідження причин прогулів щороку, складаючи відповідні рейтинги. У цьогорічному опитуванні взяли участь майже 4000 найманих працівників та дві з половиною тисячі роботодавців. В результаті з'ясувалося, що далеко не всі "хворі" проводять час у ліжку з термометром під пахвою.

Насправді 34% працівників, які йдуть на лікарняний, просто не хочеться йти на роботу, 29% опитаних відчувають, що їм необхідний відпочинок, у 22% був запланований візит до лікаря, 16% респондентів просто не виспалися, а 15% учасників дослідження намітили на цей день якісь невідкладні справи.

Але замість того, щоб чесно признатися начальству, що погано себе почувають, люди вигадують найрізноманітніші історії, часто надзвичайно кумедні та неправдоподібні. Спеціалісти вибрали десять таких причин, які вони визнали найбільш безглуздими і смішними.

1. Перше місце дісталося працівнику із фразою «Хворий, тому що перестарався з читанням»;
2. На другому місці опинилося сміливе зізнання «Не міг вести автомобіль, бо був п'яний»;
3. На третьому місці трагічне «Моє серце розбите»;
4. Четверте місце у рейтингу найбезглуздіших причин прогулів дісталося «ексгумації тіла бабусі, яку захотіли провести поліцейські»;
5. Ще один працівник «забув, що його взяли на роботу»;
6. Курйозною стала наступна причина прогулу: «Великий палець моєї ноги застряг у крані, коли я приймав душ»;
7. На сьомому місці опинилася фраза «У мого собаки був нервовий зрив»;
8. Восьму сходинку посіло зізнання наступного змісту: «Я був занадто схвильований у зв'язку з великими очікуваннями від телешоу»;
9. Автора причини, яка зайняла дев’яте місце, «вкусила пташка»;
10. А замикає рейтинг надзвичайно серйозна проблема, з якою зіткнулася працівниця однієї компанії, - «В результаті невдалого фарбування моє волосся стало помаранчевого кольору»;

Спеціалісти також з’ясували, що 17% опитаних роботодавців, які хоча б раз ловили своїх підлеглих на брехні, звільняють їх з роботи.

Джерело: http://www.newsru.co.il

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.