Близько 17 років свого життя жінки витрачають на дієти Автор: lesya · Опубліковано: 16.10.2012 16:26 · Розділ: Краса і здоров'я

Нещодавно в ході одного дослідження спеціалісти підрахували, що жінки в середньому витрачають близько сімнадцяти років свого життя на… дієти. Вражаючий показник, чи не так?

За твердженням фахівців, близько 90% усіх жінок хоча б раз у житті сідали на дієту, при цьому переважна більшість із них так і не досягла бажаних результатів. В середньому на боротьбу із зайвою вагою жінки витрачають 17 років свого життя. Таких висновків у результаті дослідження дійшов дієтолог Кевін Дорріт, під керівництвом якого проводилося анонімне опитування.

За результатами опитування, в середньому жінки вдаються до дієти двічі на рік, витрачаючи на них в загальній складності близько семи тижнів. Пік дієт припадає на весну, коли представниці прекрасної статі прагнуть прийти у форму до пляжного сезону. На другому місці серед найпопулярніших причин, які спонукають жінок сідати на дієту, є підготовка до весілля, коли дівчатам необхідно вміститися в сукню (до речі, бажання вміститися в улюблений наряд не за розміром в принципі є мотивацією для схуднення); а ось дієти заради здоров'я опинилися лише на третьому місці.

До речі, дієтологів зовсім не дивує те, що практично всі жінки прагнуть скинути вагу, адже сучасні канони краси не дають дороги пишним формам. Та найбільше дієтологів засмучує те, що бажання позбутися зайвих кілограмів приводить жінок не до лікаря, а на сумнівні інтернет-сайти, які пропонують методики та препарати не просто недієві, а часто шкідливі для здоров’я. Жінки, сідаючи на дієту, вкрай рідко звертаються за порадами до кваліфікованого спеціаліста. На практиці дієти, засновані на обмеженні харчування, в середньому призводять до зменшення ваги на 5 кг. Ця вага досить швидко повертається, та ще й у надлишку.

Дослідникам також вдалося з’ясувати, що в усіх невдачах жінки звинувачують, насамперед, себе: 35% респонденток переконані, що основна їхня проблема – любов до різних ласощів; 33% називають причиною невдалих дієт відсутність сили волі; а 20% зізнаються, що відмовилися від дієтичного харчування тому, що воно було їм не по кишені.

Те, що процес схуднення – справа недешева, нікого вже не дивує. Бажання схуднути одних обернулося прибутковим бізнесом для інших. Приміром, фармацевтична компанія F.Hoffmann-LaRoche Ltd., яка займається виробництвом двох найпопулярніших засобів для схуднення, заробляє на них мільйони євро щорічно. А продукцією італійської компанії Technogym, яка випускає тренажери, користуються близько 25 мільйонів людей в цілому світі.

Джерело: http://www.fittrends.ru

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.