Американський дизайнер виготовляє прикраси зі старих замків-блискавок Автор: lesya · Опубліковано: 15.10.2012 16:03 · Розділ: Цікаві факти

Коли ми купуємо нові речі, то практично не звертаємо уваги на блискавки-застібки: головне, щоб річ сиділа добре. Однак з проходженням часу замок несподівано ламається, і ми, як правило, несемо річ в майстерню або ж самі перешиваємо блискавку. А стару викидаємо на смітник. Однак є інше, набагато практичніше рішення цієї проблеми – зі старої блискавки можна створити стильні та неповторні прикраси.

Сьогодні цією справою професійно займається дизайнер Кейт Кьюсак (Kate Cusack), створюючи зі старих блискавок незрівнянну біжутерію. Дизайнер створила власну торгову марку ще в 2002 році, і з того часу її колекції з блискавок постійно поповнюються сотнями дивовижних браслетів, брошок, кольє та інших прикрас для прихильниць різних стилів та тенденцій.

М'які та водночас трохи агресивні обриси творінь Кейт привертають увагу багатьох американських модельєрів, які з превеликим задоволенням включають біжутерію Кейт Кьюсак у свої модні покази.

Більше того, унікальні прикраси Кейт, які ще називають «зіппер-прикрасами», були відзначені в провідних журналах світу моди - «Vogue», «Marie Claire», «New York Times T Style Magazine» тощо. Кейт зуміла показати світові, що блискавка – це щось набагато більше, ніж просто застібка.

З колекції Кейт (фото з сайту http://www.facepla.net)
З колекції Кейт (фото з сайту http://www.facepla.net)

Створені вручну прикраси дизайнера ніколи не повторюються, і якщо ви знайдете схожі варіації на певні стилі, двох однакових виробів в її арсеналі просто не зустріти.

Кожна робота знаходиться під захистом авторського права США, хоча багато з цих робіт міг би винайти і хтось інший, кому не позичати творчого мислення.

До речі, коштують оригінальні вироби від Кейт Кьюсак немало – їхня вартість коливається в межах від $ 400 до $ 1200, все залежить від складності виконання та дизайну. А придбати ці справжні витвори мистецтва можна в окремих галереях по всій території Сполучених Штатів або ж в онлайн-магазині.

З колекції Сільвії (фото з http://www.facepla.net)
З колекції Сільвії (фото з http://www.facepla.net)

Кейт стала першим, але далеко не єдиним дизайнером, який перетворює старі блискавки у прикраси. Не поступається винахідливістю і Сільвія Маццола (Silvia Mazzoli) зі своєю колекцією «Lampo collection». Родзинкою своєї колекції Сільвія вважає масивне кольє, яке можна носити як пояс та як лямки для сукні без рукавів.

Дуже гарно із металевими блискавками поєднується благородний фетр, який дизайнерка також використовує у своїх колекціях.

Зробіть такий перстень самостійно (фото з http://www.facepla.net)
Зробіть такий перстень самостійно (фото з http://www.facepla.net)

А ось такий перстень ви зможете зробити власноруч. Для цього вам знадобиться блискавка завдовжки 10-15 см, невеликий кружечок чорного фетру, діаметром 3 см, одна клейова страза, заготівля-перстень, кусачки, ножиці та термопістолет. Від однієї половини застібки акуратно відріжте тканину, зав’яжіть металеву частину у вузлик та зшийте кінці, формуючи другий вузол. За допомогою термопістолету нанесіть клейовий розчин на тильну сторону «змійки» та приклейте все це до фетру. В середину слід приклеїти стразу або намистину, а потім все це прикріпіть до металевої основи персня.

Джерело: http://www.facepla.net/i

Інші новини розділу