Скандал: додаток Apple Maps показав секретні об'єкти Тайваню Автор: lesya · Опубліковано: 12.10.2012 10:40 · Розділ: Нові технології

Секретні об'єкти Тайваню (фото з сайту the-clu.com)
Секретні об'єкти Тайваню (фото з сайту the-clu.com)

Цими днями розгорівся черговий скандал навколо популярного додатку Apple Maps. Причиною суперечок стало те, що Apple показала розташування секретних військових об’єктів у Тайвані.

Ні для кого не секрет, що популярний додаток Apple Maps останнім часом дратує багатьох людей, однак їхній гнів - ніщо у порівнянні з тим, що довелося відчути тайванським військовим. Їхня лють не знала меж, коли на картах Apple було показано розташування таємних військових об'єктів на острові Сіньчжу.

У даному контексті представники міністерства оборони країни підкреслюють, що на картах IOS6 можна побачити не лише силуети секретних військових об'єктів, але й добре роздивитися їх до найменших деталей. Тепер військові мають намір звернутися до керівництва Apple з офіційним запитом, вимагаючи знизити дозвіл зображень, представлених у цьому секторі, так, як це робить Google, коли справа торкається секретних об'єктів.

Та оскільки компанія Apple офіційного представництва в Тайвані не має, відповідний офіційний запит поки що не надісланий.

Проблема спливла на поверхню після того, як видання Liberty Times використало платформу Apple Maps для ілюстрації матеріалу, пов'язаного з військовими базами, на яких встановлені стратегічні радари. Ділянка, яка потрапила в поле зору журналістів, розташовувалася в північній провінції Сіньчжу (Hsinchu).

За окремими даними, на військовій базі поблизу міста Сіньчжу на півночі острова зараз проходить будівництво радара широкого спектру дії. Очікується, що роботи по розгортанню радара остаточно завершаться вже до кінця цього року.

Вартість радара складе 1.23 мільярда доларів. Він зможе своєчасно виявити ракети, а призначений цей радар для захисту від можливого нападу з боку Китаю.

За словами офіційних представників Тайваню, Китай має близько 1500 балістичних ракет, націлених на Тайвань, тому військові вважають, що радарні установки на острові допоможуть в разі нападу з боку Китаю.

Трохи раніше повідомлялося, що компанія Apple планує оснастити свої смартфони новою функцією – ваш пристрій зможе відповідати вам навіть в режимі очікування. Розробкою технології на даний час займається компанія Nuance Communications. За словами розробників, нова апаратна пасивна технологія дозволить смартфону навіть у сплячому режимі приймати голосові команди, не витрачаючи при цьому заряд акумулятора.

Джерело: http://www.newsland.ru/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.