Учням заборонили носити ланцюжки з розп'яттям Автор: Lesly · Опубліковано: 02.07.2009 14:07 · Розділ: Релігія

Дирекцією школи в м. Чорлі (графство Ланкашир, Англія) було заборонено дітям носити християнські хрести, хоча, наприклад, сикхам (одне зі стародавніх віросповідань Індії) не забороняється носити браслети, які вважаються частиною їхньої релігії.

Учениці школи, Лорен Грімшоу-Браун було сказано зняти ланцюжок з розп’яттям, оскільки в школі заборонено носити прикраси, у зв’язку із загрозою для життя і здоров’я. Мати дівчинки звинуватила школу в подвійних стандартах, оскільки представникам інших віросповідань дозволяється носити відповідну релігійну символіку. "Ми – християнська сім’я і мої діти завжди носили ланцюжки з розп’яттям під одягом, - сказала жінка. – Я можу зрозуміти вимогу дирекції школи, але це частина нашої віри".

Проте, Гелен Райт, директриса школи, відповіла розгніваній матері, що згідно з правилами школи, будь-які прикраси, окрім годинника та маленьких сережок, носити заборонено. Такі вимоги пов’язані з тим, що в школі мали місце інциденти, коли великі сережки-кільця, браслети та ланцюжки ставали причиною травмування учнів під час перерв та на уроках фізкультури.

Пані Райт категорично заперечила, що заборона будь-яким чином пов’язана з дискримінацією християнства. Вона пропонує замінити ланцюжки на брошки, що не становитиме значної загрози для дітей.

Проте, маму дівчинки не влаштовує така відповідь, вона вважає, що брошки можуть становити куди більшу загрозу через булавки, якими ці прикраси кріпляться до одягу.

Джерело: myamazingfact.blogspot.com


Інші новини розділу

 • У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб

  У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб · lesya · 23.10.2015 20:48

  У Лондоні на торги виставлять унікальний екземпляр Біблії, що більше відома, як «Біблія для грішників». Вік книги – не менше чотирьох сотень років, і в ній народ закликають до перелюбодійства.


 • У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі

  У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі · lesya · 05.10.2015 20:33

  Істина – річ добра, але не завжди корисна. І далеко не у всіх ситуаціях потрібно рубати правду-матку. Навіть якщо ти – священик, і брехня вже сама по собі тобі не пасує.

  В цьому недавно довелося переконатися одному польському священику – Ватикан неабияк обурило його недавнє зізнання. Ще б пак, католицький священнослужитель на увесь світ заявив, що є… гомосексуалістом. Більше того, він виступив із вимогою до Ватикану відкинути стереотипи і змінити своє ставлення до геїв.


 • Віру в Бога оголосили психічним захворюванням

  Віру в Бога оголосили психічним захворюванням · lesya · 15.09.2015 15:14

  Релігія, покликана нести добро та злагоду, часто призводить до протилежного ефекту: замість того, щоб дарувати людям мир та спокій, вона часто розпалює війни та ворожнечу. А все тому, що знаходяться такі, кому за допомогою релігії вигідно управляти натовпами людей, яким неохота самостійно мислити. Останні ж воліють покластися на когось, жити за продиктованими правилами, мотивуючи все вірою в Бога.


 • Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт

  Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт · lesya · 02.09.2015 13:22

  Колись релігія правила світом, і в багатьох країнах ще й дотепер збереглися ці правила Однак в Європі ситуація склалася по-іншому, тож священикам доводиться враховувати зміну потреб та уподобань своєї пастви, а також основні суспільні тенденції. Саме тому церква, принаймні католицька, останнім часом стає все більш лояльною до «гріховних» потреб людства.


 • В Детройті масово протестують проти статуї Сатани

  В Детройті масово протестують проти статуї Сатани · lesya · 28.07.2015 21:10

  Мешканцям американського Детройта неабияк не сподобалася витівка місцевих сатаністів - в ніч на двадцять п’яте липня представники Церкви Сатани встановили у Детройті статую сатанинського божества. Виготовлений він із бронзи, а ім’я йому Бафомет.