Вчені: Цивілізація риболюдей ще й сьогодні мешкає на дні океану Автор: lesya · Опубліковано: 10.10.2012 15:52 · Розділ: Наука

Риболюди: міф чи реальність? (фото з softmixer.com)
Риболюди: міф чи реальність? (фото з softmixer.com)

Деякі дослідники переконують, що під водою існує цивілізація так званих риболюдей, і люди іноді з ними стикаються. За твердженням низки антропологів, у четвертинному періоді з початком похолодання предки сучасних людей почали жити наполовину у воді. Місцем свого існування вони обрали узбережжя Індійського океану. Тривале плавання поступово привело до зникнення волосяного покриву та утворення підшкірного жиру, а часте пірнання сприяло утворенню зябер.

За словами учених, життя зародилося у воді. Отож якщо в глибинах світового океану і є якісь форми розуму, то цей розум повинен бути старшим, ніж людський щонайменше на півтора мільйона років. Дослідники переконують, що під водою існує... ціла цивілізація «риболюдей». І час від часу з представниками цієї цивілізації ми стикаємося.

І яким би фантастичним не здавалося таке припущення, дослідники підтверджують його беззаперечними фактами. Так, те, що розумові здібності дельфінів надзвичайно високі, було доведено ще в 60-ті роки минулого століття. Мозок цих тварин за розмірами можна зрівняти з людським, однак звивин у них вдвічі більше. А недавно фахівці довели, що дельфінам характерна колективна пам'ять. Вони також можуть ототожнювати себе з відображенням у дзеркалі, їм притаманне абстрактне мислення та передача отриманих навичок від покоління до покоління.

Вченим також вдалося з'ясували, що свист, за допомогою якого дельфіни спілкуються між собою, містить звуки, які можна вважати іменами тварин. Більше того, інформацію дельфін сприймає як слово, а не просто знайомий сигнал від родича. Два дельфіни можуть розмовляти між собою про третього, називаючи його по імені.

Вчені припускають, що ці тварини колись були людьми! Більше того, дехто впевнений, що представники дивної раси «риболюдей» до сьогодні живуть на дні океану.

Так, у 1961 в бухті Салданья помітили плаваючу істоту з людською головою. Трохи пізніше, у 1979 році, неймовірне чудовисько з довгим хвостом та тілом, вкритим чорним волоссям, побачили на березі річки Віжес. А в багатьох прикаспійських містах люди розповідають, що на власні очі бачили людину-амфібію, яка керувала величезними косяками риб.

Цікаво, що описи морської людиноподібної істоти у всіх випадках дуже схожі: трохи нижче середнього зросту (165-168 сантиметрів), повненькі, з опуклим, гребенеподібним животом та ластоногими ступнями. На руках такі істоти мають по чотири пальці, з'єднані перетинками. Шкіра у цих істот місячного кольору, волосся чорно-зелене і жорстке, руки та ноги трохи коротші та товстіші, ніж у звичайної людини, нігті ростуть не лише на пальцях рук та ніг, але й на кінчику носа, який зовні нагадує дельфінячий дзьоб. Вух не видно, очі великі та округлі, рот теж великих розмірів, верхня щелепа виступає вперед і плавно переходить в шию, підборіддя в таких людей відсутнє, нижня губа нагадує акулячу пащу.

В Ірані людину-амфібію називають Руна-шах, вважаючи її повелителем вод і річок. Подейкують що інші мешканці моря немов відчувають його наближення.

Джерело: http://news.students.ru

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.