На показі дизайнерського одягу публіці представили окуляри Google Автор: lesya · Опубліковано: 10.10.2012 08:31 · Розділ: Нові технології

Окуляри від Google вразили всіх присутніх
Окуляри від Google вразили всіх присутніх

Минулого місяця відомий американський дизайнер Діана фон Фюрстенберг зуміла вразити та в той же час приємно здивувати не лише своїх колег-дизайнерів, але й експертів світової моди та істинних цінителей сучасної фешн-індустрії. Діана фон Фюрстенберг вирішила урізноманітнити уже звичні покази одягу, додавши до своїх моделей унікальні інтерактивні окуляри Glass від Google. Найцікавіше, що творцем цих окулярів нового покоління є корпорація Google, яка представила окуляри буквально місяць тому.

Провідні модні критики з цього приводу жартують, що тепер для повного щастя справжній модниці ну просто необхідні вага Redmond, яка допоможе стежити за своєю фігурою, прекрасний одяг від Діани фон Фюрстенберг і, звичайно ж, окуляри-комп'ютер Google Project Glass.

Так, тепер всі модниці, принаймні у Сполучених Штатах Америки, обов’язково захочуть обзавестися таким модним аксесуаром.

За твердженням журналістів, незвичайний показ відбувся на Нью-Йоркському тижні моди під час презентації весняної колекції модного дому Діани фон Фюрстенберг. При цьому в окулярах нового покоління красувалися не лише моделі на подіумі, але й сама Діана фон Фюрстенберг та навіть співзасновник гігантської корпорації Google Сергій Брін.

Більше того, творці супер-окулярів та учасники показу навіть встигли зняти невеликий фільм під назвою «DVF через окуляри». Прем'єра цього фільму була запланована на 13 вересня. Він доступний на офіційному каналі корпорації, на популярному порталі YouTube та навіть на сторінці модного дому DVF у Google. Фільм оповідає, як створювалися інтерактивні окуляри, з якою метою їх було створено та які функції вони виконуватимуть. За попередніми даними, розробки нових окулярів остаточно завершаться в наступному році, а ще через рік вони з’являться у продажі. Повідомляється, що нові окуляри коштуватимуть близько півтори тисячі доларів.

Проект отримав назву «Google Project Glass». Окуляри «Google» являють собою мініатюрний комп'ютер на базі Android, під’єднаний до оправи від окулярів. Перед очима користувача розташовується прозорий екран, на який виводиться певна інформація. Ця інформація «накладається» на картинку реального світу, тому пристрій отримав назву «окулярів доповненої реальності».

Джерело: http://talks.su

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.