В Одесі відкрили пам'ятник Стіву Джобсу Автор: lesya · Опубліковано: 10.10.2012 00:17 · Розділ: Життя

Наприкінці минулого тижня в Одесі було відкрито пам'ятник знаменитому засновнику компанії "Apple" Стіву Джобсу.

Пам'ятник із символічної назвою "Спасибі, Стів", "Спасибі, Стів" було встановлено на вулиці Новосельського, тепер відпочинок в Одесі стане ще більш цікавішим. Зовні скульптура виконана у вигляді правої долоні людини, завдовжки з два метри, яку наскрізь пронизує фірмове яблуко Apple. Пам’ятник створено з окремих зварених металевих деталей - авто, мото та велозапчастин.

Творець цієї трохи дивної скульптури - одеський художник Кирило Максименко. За окремими даними, в темний період доби пам'ятник буде підсвічуватися біло-синім світлом від автономного джерела живлення.

У даному контексті слід зазначити, що Одеса за останні кілька місяців суттєво поповнила запас своїх пам’яток. Декілька тижнів тому тут було відкрито відразу два пам'ятники - геніальному поетові й акторові Володимиру Висоцькому і великому російському воєначальнику Олександру Суворову.

Пам’ятник Висоцькому є спільною роботою скульптора Олександра Князика та архітектора Володимира Глазиріна. Його було відкрито 29 вересня, а розташована ця скульптура на Французькому бульварі неподалік Одеської кіностудії. «Ніхто не давав йому волю, він просто народився з нею, тому радянській владі довелося підлаштовуватися під нього», - ось що говорили присутні про легендарного поета і пісняра, на піснях якого вони виростали.

Пам'ятник Висоцькому (фото з сайту maklerok.od.ua)
Пам'ятник Висоцькому (фото з сайту maklerok.od.ua)

На церемонію відкриття пам’ятника, окрім представників влади міста, прибули деякі російські знаменитості, серед яких актор Михайло Пореченков та син Володимира Висоцького Микита Висоцький. Ініціатором створення цього пам’ятника став депутат міської ради Ігор Марков.

Пам’ятник Суворову, відкритий того ж дня, є точною копією свого ізмаїльського побратима, створеного в 1913-му одеським скульптором британського походження Борисом Едвардсом. До початку Великої Вітчизняної війни бронзовий полководець перебував у дворі художнього музею на Софіївській вулиці, однак в 1945-му його перевезли в Ізмаїл, встановивши неподалік Свято-Покровського собору.

За одеським монументом Суворову розташувалася невелика каплиця, а сама церемонія відкриття була надзвичайно пафосною. Перед глядачами розіграли костюмоване театральне дійство, в якому взяла участь імператриця Катерина II.

Джерело: http://www.ria.ru

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.