Експерти склали список знаменитостей, у яких є власні острови Автор: lesya · Опубліковано: 09.10.2012 12:30 · Розділ: Життя

Що може бути привабливішим, ніж свій власний острів, таке собі невеличке приватне королівство. Щоправда, переважній більшості людей ніколи й не снилося таке багатство. Інша річ знаменитості – серед них багато власників приватних островів, які є не лише чудовим місцем відпочинку, але й символізують престиж тієї чи іншої зірки. Експерти вирішили скласти список голлівудських знаменитостей, які мають свої власні острови.

1. Марлон Брандо володіє островом Тетіароа, розташованим у Французькій Полінезії. Марлон Брандо "виявив" Tetiaroa в далекому 1960-му, шукаючи місце для зйомок фільму. Знаходиться острів Брандо на відстані 53 кілометрів на північ від знаменитого острова Tаїті. Загальна площа острова складає 2,3 квадратних миль – приблизно 6 квадратних кілометрів.

2. Знаменитий актор Ніколас Кейдж також є власником свого острова – йому належить риф Ліста на Багамах. У 2006 Ніколас Кедж придбав цей багамський острів за $ 3 мільйони. До того моменту він був володарем розкішного дому на одному з райських островів. Риф Ліста - частина островів з тропічними пальмами, довгими піщаними пляжами та прісноводними водоймами. Ці 40 акрів, які належать акторові, є точною копією раю.

Острів Джонні Деппа (фото з depp.mypage.ru)
Острів Джонні Деппа (фото з depp.mypage.ru)

3. Пірат всіх часів і народів Джонні Депп є власником острова Little Pond Cay на Багамах. Цей острів площею 45 акрів є частиною архіпелагу Ексума на півдні Багам. Його вартість становить $ 3,6 мільйонів, тут найкрасивіші рифи в цілому світі.

4. Герой «Титаніка» Леонардо Ді Капріо у 2005 році придбав острів у Белізі. Риф Blackadore завдовжки 2,2 милі коштував тоді $ 1,75 мільйона. Цей острів зачаровує незрівнянної краси білими пляжами, а розташований він біля відомого Бар'єрного коралового рифу.

5. Знаменита Селін Діон є власницею острова Іль Ганьон,розташованого в провінції Квебек. Окрім природної краси, острів славиться величезним замком, збудованим у французькому стилі.

6. Мел Гібсон у 2005 році придбав один з островів Фіджі - Манго, заплативши за нього $ 15 мільйонів. Площа острову сягає 5400 акрів, і він є одним з найбільших приватних островів світу.

7. Знаменитий гонщик Міхаель Шумахер є власником острова в Дубаї. Цей острів йому подарував шейх Мохаммед бін Рашидом Аль Мактумом, принц Дубая.

8. Не менш знаменита співачка Шакіра заплатила $ 16 мільйонів за свій власний острів на Багамах. Площа острова складає 700 акрів.

9. Едді Мерфі, один із найбільш високооплачуваних акторів Голлівуду, у 2007 році за $ 15 мільйонів придбав собі риф Півня на Багамах.

10. Девід Копперфілд є чи не найбільшим власником приватних островів серед знаменитостей. Йому належать чотири острови у південних Багамах загальною вартістю $ 50 мільйонів. Копперфілд на одному з островів створив приватний курорт і тепер здає його в оренду, отримуючи по 325 000 $ щотижня.

Джерело: http://news.students.ru/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.