Вчені вирахували математичну модель успішного зачаття Автор: lesya · Опубліковано: 08.10.2012 21:12 · Розділ: Краса і здоров'я

Вчені розповіли, коли жінкам потрібна допомога лікаря
Вчені розповіли, коли жінкам потрібна допомога лікаря

Нещодавно вчені провели спеціальне дослідження, в результаті якого їм вдалося вирахувати математичну модель успішного зачаття. Отож тепер вони знають, що в тому випадку, коли жінка у віці після 35 років протягом шести місяців ніяк не може завагітніти, їй слід звернутися за допомогою фахівця з лікування безпліддя. Розроблена фахівцями нова математична модель здатна вирахувати шанси жінки завагітніти природнім шляхом.

Всім відомо, що зачаття багато в чому пов'язане з випадковістю чи везінням. Саме з цієї причини одні жінки можуть досягти успіху в цій справі з першої спроби, тоді як іншим доведеться протягом багатьох місяців безуспішно трудитися над вирішенням цього завдання. Однак фахівці переконують, що здатність жінки до природного зачаття після тридцяти років починає плавно знижуватися, тому з роками процес природного зачаття стає все тяжчим.

У даному контексті дослідники вирішили розробити просту математичну формулу, яка допоможе сімейним парам визначити їхні шанси на успіх природного зачаття та зрозуміти, коли з цією проблемою варто звернутися до фахівців. Для обчислення шансів завагітніти за цією математичною формулою необхідно вказати вік жінки, тривалість спроб завагітніти та ймовірність домогтися зачаття в певний цикл.

Вчені приводять приклад: якщо дівчині виповнилося 25 років, то модель передбачає, що вже після 13 менструальних циклів її шанси завагітніти з кожним новим циклом опускаються нижче 10%. Якщо ж жінці 30 років, то достатньо десяти місяців безуспішних спроб завагітніти, щоб її шанси на природне зачаття впали нижче 10%. Після 35 років для цього вистачає лише шести місяців. Якщо за вказані періоди жінкам не вдалося завагітніти, то спеціалісти рекомендують їм звернутися в клініки з лікування безпліддя.

«Жінки планують завагітніти саме в той момент, коли їм цього захочеться, тому коли в них не виходить, вони перебувають у стані шоку, - коментує отримані результати співавтор дослідження професор Медичної школи Уорвіка Джеральдін Хартшорн. - Йти до лікаря з такою проблемою багато жінок просто-на-просто не наважується. Тому сімейним парам важливо знати, коли ж саме слід припинити намагатися зачати дитину самим та коли варто звернутися за кваліфікованою допомогою до фахівців».

Джерело: http://news.siteua.org/

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.