Леді Гага знову стала королевою Твіттера Автор: lesya · Опубліковано: 08.10.2012 10:11 · Розділ: Музика

Леді Гага (фото з сайту omusic.com.ua)
Леді Гага (фото з сайту omusic.com.ua)

Американська поп-зірка Стефані Джоанн Анджеліна Джерманотта, відома під псевдонімом Леді Гага, цими днями стала новою рекордсменкою за кількістю підписників у Twitter’і – на сьогоднішній день її мікроблог читає більше 30 мільйонів осіб.

"Lady Gaga досить часто спілкується в різних соціальних мережах з фанатами, що, звісно, завжди сприяло її популярності, однак мережа Twitter дозволила їй одержати ще більшу популярність", - повідомляє портал Starcount.

За твердженням журналістів, зростання популярності співачки через Twitter розпочалася ще два роки тому. Її мікроблог дуже швидко встиг обігнати за популярністю сторінки таких знаменитостей, як президент США Барак Обама, актор Ештон Кутчер та поп-співачка Брітні Спірс.

"Домінування Леді Гаги в соціальній мережі було насправді непереможним - вона перша, хто досяг 10 мільйонів, а потім і 20 мільйонів читачів; зірка втримала цей тренд до 30 мільйонів", - повідомляють спеціалісти Starcount.

На сьогоднішній день друге місце за кількістю підписників у Twitter’і займає канадський співак Джастін Бібер. На його сторінку вже підписалося 28,5 мільйона читачів. Третє місце дісталося співачці Кеті Перрі з 27,2 мільйонами читачів блогу.

Зауважимо, що Lady Gaga й раніше була відома як вельми впливовий користувач соціальних мереж: її сторінку в соціальній мережі Facebook читає 48,9 мільйона осіб, в Google Circles - 800 тисяч користувачів. А свій перший рекорд у Twitter’і співачка поставила рік тому, коли кількість її передплатників перевищила дев'ять мільйонів користувачів мережі.

За словами експертів, свої сторінки в соціальних мережах Леді Гага використовує в основному для просування нових пісень, благодійної діяльності та ілюстрації власних епатажних витівок.

Так, співачка відома своїми скандальними вихватками - артистка, яка неодноразово отримувала премії MTV та MTV EMA, на одну з церемоній з’явилася в костюмі зі шматків м'яса, іншого разу вона публічно "вилуплювалася" з яйця. Ще співачка трохи раніше заявила про випуск парфумів із запахом крові та сперми; вона є активним борцем за рівні права сексуальних меншин.

А трохи раніше Леді Гага знову привернула всезагальну уваги преси черговою заявою - вона розпочала роботу над новим альбомом ARTPOP. І що найголовніше - працює Леді Гага над цим альбомом повністю оголеною. За даними журналістів, Lady Gaga вважає, що в такому вигляді її голос звучить краще.

Джерело: http://www.newsru.com

Інші новини розділу