Мешканець Фінляндії виставив на аукціон власну дружину Автор: lesya · Опубліковано: 06.10.2012 12:32 · Розділ: Події у світі

Цими днями мешканець Фінляндії виставив на продаж незвичайний лот: на одному з популярних інтернет-аукціонів країни він вирішив продати власну дружину.

Чоловік з гельсінкського передмістя Вантаа заправив за кохану дружину вельми скромну стартову ціну - всього 5 євро. При цьому він уточнив, що вирішив продати свою дружину, оскільки вона є "нестерпною та непотрібною", до того ще й сварливою, легко впадає в гнів, їй складно заткнути рот і майже неможливо обдурити. Серед інших недоліків дружини він назвав "вічно підгорілу їжу", визнавши, однак, при цьому, що "макаронна запіканка у неї виходить здорово".

Чоловік запропонував покупцям забрати жінку «прямо з дому, та як можна швидше», повідомляє ІТАР-ТАРС з посиланням на фінські ЗМІ.

В оголошенні не вказувався вік виставленої на продаж сварливої дружини, однак чоловік досить схвально відгукнувся про її жіночі достоїнства, назвавши їх "класними".

Незвичайний лот викликав чималий інтерес в інтернет-аудиторії. За лічені години стартова ціна з 5 євро перевалила за 100 тисяч. Однак на цьому торги було припинено - інформація про спробу продажу дружини потрапила в пресу, й адміністрація аукціону, не чекаючи роз'яснень, чи це була реальна спроба торгівлі людьми, чи просто своєрідний жарт, видалила оголошення. Це розчарувало чоловіка, який планував вести торги протягом 15 днів - принаймні, саме такий термін було вказано в оголошенні.

До речі, сьогодні схожі лоти вже не викликають такого здивування та спантеличення, як декілька років тому. Тепер часто можна натрапити на дівчат, які з тих чи інших причини вирішують продати з аукціону свою невинність. А трохи раніше ми писали про британку, яка, впавши у відчай від того, що не могла знайти роботи, вирішила продати з аукціону саму себе. Повідомлялося і про москвичку, яка виставила на продаж власну душу.

Однак шматок простроченої курятини, проданий на аукціоні eBay за 8 тисяч доларів, перевершує своєю безглуздістю всі лоти.

Так, мешканка американського штату Айова через інтернет-аукціоні eBay примудрилася продати курячий наггет, який формою нагадував повернену в профіль голову першого президента США Джорджа Вашингтона. За свій зіпсований наггет жінці вдалося виручити 8100 доларів.

Ребека Спейт знайшла незвичайний наггет ще в 2009 році. З того часу вона зберігала шматок курки в морозильній камері.

І лише наприкінці лютого цього року жінка вирішила виставити наггет на аукціон. Виручені кошти підуть на благодійність. Вони перейдуть у розпорядження дитячого центру.

Джерело: http://www.newsru.co.il

Інші новини розділу