Подружжя пенсіонерів побило світовий рекорд, підкоривши Кіліманджаро Автор: lesya · Опубліковано: 06.10.2012 00:57 · Розділ: Життя

Цими днями пара пенсіонерів з Канади побили світовий рекорд: 84-річна Естер та 85-річний Мартін Кафер стали найстаршою сімейною парою, яка підкорила Кіліманджаро.

Так, подружжя Каферів здійснило сходження на найвищу точку Африки у віці 84 і 85 років. Пенсіонери є членами Товариства Альцгеймера, і своєю відвагою вони сподіваються привернути увагу громадськості до цієї хвороби. За словами подружжя, вони також хочуть зібрати трохи грошей для потреб організації.

Подружжя в душі залишається молодим (фото з selectorgame.com)
Подружжя в душі залишається молодим (фото з selectorgame.com)

Справа в тому, що сестра Мартіна страждає від деменції вже протягом тривалого часу. Її стан з кожним днем погіршується і тепер вона потребує цілодобового професійного догляду. Жалюгідний стан сестри і став стимулом для сходження пари на вулкан.

Повідомляється, що Естер і Мартін живуть разом 1953 року. Вони все життя подорожували по світу і займалися активними видами спорту. У 1954 пара емігрувала зі Швейцарії до Канади, намагаючись отримати міжнародний досвід та розширити кордони подорожей.

Сходження пенсіонерів на Кіліманджаро принесло товариству більше $ 24 000.

«Необхідно бути активним весь час і добре харчуватися. Використовувати слід руки, ноги, голову. Особливо голову. Приймайте кожен день як подарунок», - радить канадська пара всім, хто бажає залишатися активним аж до глибокої старості.

На даний час подружжя чекає, коли їхнє досягнення буде офіційно зафіксоване комісією з Книги рекордів Гіннесса. Однак свою головну мету вони здійснили, адже завдяки героїчному сходженню канадці зібрали для Товариства Альцгеймера більше 24 000 доларів.

«Естер і Мартін втілюють собою дух самого сходження. Адже, незважаючи на всі життєві труднощі, у нас завжди є підтримка», - прокоментував подію засновник Товариства Альцгеймера Шон Блек.

До цього часу найстаршим альпіністом, який підійнявся на вершину Кіліманджаро, був 82-річний британець Джордж Солт. Він підкорив цей потенційно активний вулкан у 2010 році. Нагадаємо також, що висота Кіліманджаро складає 5895 метрів над рівнем моря.

Що тут говорити – пенсіонери стали яскравим доказом того, що жити ніколи не пізно, і те, що минає молодість, зовсім не означає, що потрібно перетворюватися в немічних прискіпливих стариганів.

До речі, трохи раніше канадські вчені з'ясували, що взаємини в літніх парах набагато тепліші, ніж у їхніх молодих нащадків. Дослідники виявили, що чоловіки й жінки в літніх парах набагато сильніше закохані одне в одного, ніж їхні молоді колеги. Та й сексуальним життям вони задоволені куди більше, ніж їхні нащадки.

Джерело: http://lifenews.ru

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.