Forbes опублікував рейтинг найвпливовіших брендів світу Автор: lesya · Опубліковано: 05.10.2012 23:49 · Розділ: Суспільство

Опубліковано рейтинг найвпливовіших брендів світу
Опубліковано рейтинг найвпливовіших брендів світу

Нещодавно спеціалісти знаменитого видання Forbes вирішили скласти традиційний рейтинг найвпливовіших брендів світу. Список було опубліковано 3 жовтня, а першість у ньому дісталася американській корпорації Apple.

Експерти видання відзначають, що компанія Apple продовжує залишатися лідером в галузі інновацій. Вартість цього бренду Forbes оцінив у 87,1 мільярда доларів. Цей показник наполовину перевищує аналогічний показник минулого року. При цьому в рейтингу споживчих переваг компанія опинилася тільки на 11 місці.

Друге і третє місця рейтингу дісталися компаніям Microsoft і Coca-Cola відповідно. Ці торгові марки було оцінено в 54,7 мільярда (Microsoft) і 50 мільярдів доларів (Coca-Cola). Окрім того, заснована Біллом Гейтсом корпорація стала лідером по перевагах споживачів. Видання зазначає, що Microsoft витрачає багато грошей на рекламу - 1,6 мільярда доларів щорічно, тобто майже вдвічі більше, ніж Apple.

П'ятірку лідерів замикають IBM (48,5 мільярда доларів) та корпорація Google (37,6 мільярда доларів). До топ-10 найвпливовіших брендів світу потрапили також Intel, McDonalds, General Electric, BMW та Cisco.

Складаючи рейтинг, спеціалісти Forbes враховували тільки ті компанії, які розгорнули свою основну діяльність у США. З цієї причини до списку не потрапили такі впливові бренди, як іспанський рітейлер Zara та китайський мобільний оператор China Mobile. При складанні рейтингу спеціалісти враховували доходи компаній за останні три роки.

Окрім того, на замовлення журналу представники консалтингових компаній проводили дослідження споживчого сприйняття. В ньому взяло участь дві тисячі осіб. Учасникам дослідження пропонували вибрати найбільш бажані бренди із 130 представлених на огляд компаній, вартість яких перевищує 2,5 мільярда доларів. Отож місце бренду в рейтингу визначалося з урахуванням споживчих переваг та вартості торгової марки.

Зауважимо також, що напередодні виходу рейтингу від Forbes, агентство Interbrand опублікувало свій традиційний рейтинг найдорожчих брендів світу. Перше місце в списку зайняла компанія Coca-Cola (77,8 мільярда доларів), друге і третє місця дісталися корпораціям Apple і IBM з показниками 76,6 мільярда і 75,5 мільярда доларів відповідно. Водночас агентство Eurobrand в середині вересня цього року назвало найдорожчою торговою маркою Apple, вартість якої було оцінено в 100 мільярдів доларів. Друга і третя сходинка дісталася брендам Coca-Cola (60 мільярдів доларів) та Microsoft (54 мільярда доларів).

Джерело: http://lenta.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.