У Мехіко відкрився Музей наркоторгівлі Автор: lesya · Опубліковано: 05.10.2012 14:46 · Розділ: Події у світі

Нещодавно у Мехіко розпочав роботу незвичайний музей, доступ до якого отримали лише вибрані. Експонатами цього музею стали куленепробивні футболки та прикрашена золотом зброя, а присвячений він наркоторгівлі та її найяскравішим постатям.

Так, в бункері міністерства оборони столиці Мексики було відкрито десять залів, в яких представлені експонати, що так чи інакше мають відношення до наркоторгівлі та торговців наркотиками, повідомляє Лоренцо Каіролі у статті, опубліковані й на сторінках La Stampa.

"Декілька тижнів тому в Мехіко було відкрито музей, про який не повідомлялося в путівниках та в який доступ для туристів був закритий. Десять залів у бункері міністерства оборони могли відвідувати лише військові та ті, хто щодня веде боротьбу з наркокартелями", - говориться у виданні.

За словами автора статті, лише небагатьом журналістам пощастило потрапити на цю експозицію та зробити декілька фотографій, в більшості випадків таємно.

Музей отримав назву Museo del Narco. Тут на огляд публіки виставлено амулети, фетиші, мобільні телефони та зброю, прикрашену золотом та інкрустовану дорогоцінними каменями.

В десяти залах, які зайняли територію площею в 302 метри квадратних, демонструються всі хитрощі, які використовували й використовують наркоторговці для транспортування наркотиків: приміром, марихуані надають форми сирних голів, її ховають у шоколад та в спеціальні черевики з подвійною підошвою.

В музеї можна побачити різноманітні амулети (фото з eventsworldwide.net)
В музеї можна побачити різноманітні амулети (фото з eventsworldwide.net)

Лоренцо Каіролі розповів, що одним із центральних об'єктів експозиції став пістолет, який свого часу належав Амадо Карілло Фуентосу, одному із засновників наркокартелю Хуарес. Фуентос помер у 1997 році від рук пластичного хірурга, який повинен був повністю змінити наркоділкові обличчя. Цей пістолет - це Colt 38-го калібру з руків’ям, прикрашеним золотими пластинами, 22 смарагдами та 389 діамантами.

Ще одним цікавим та неповторним експонатом Музею наркоторгівлі стала гвинтівка AR-15, яка колись належала іншому наркобаронові - Ектору Луїсу Палма Салазару. Зарядний пристрій гвинтівки прикрашає золота пальма. Серед експонатів, представлених у музеї, особливо зацікавлюють та приваблюють відвідувачів куленепробивна футболка, гранатомети, автомати з лазерним прицілом, а також гвинтівки, які вирізняються з-поміж усього іншого своєю історію: ними користувалися селяни, захищаючись під час збору врожаю коки.

Джерело: http://inopressa.ru/

Інші новини розділу