Вільне падіння австрійського спортсмена з висоти в 37 000 метрів транслюватимуть на YouTube Автор: lesya · Опубліковано: 05.10.2012 10:28 · Розділ: Цікаві факти

Австрійський спортсмен-екстремал (фото з expres.ua)
Австрійський спортсмен-екстремал (фото з expres.ua)

Нещодавно відеоканал Red Bull Media House оголосив про початок тісної співпраці з відеохостингом YouTube. Представники Red Bull Media House повідомили про підготовку до прямої онлайн-трансляції місії Red Bull Stratos. В рамках цього проекту австрійський спортсмен Фелікс Баумгартнер планує стрибнути з висоти в 36 576 метрів. Його стрибок буде доступний для користувачів YouTube в цілому світі. Зауважимо також, що Баумгартнер повинен стати першою людиною, якій вдасться досягти надзвукових швидкостей без використання літального апарату.

Зауважимо, що на сьогоднішній день відеоканал Red Bull на YouTube користується великою популярністю і налічує більше 500 тисяч передплатників. Новий проект Red Bull Stratos повинен привернути ще більшу кількість глядачів. В роботі над цим проектом об’єднають зусилля Red Bull Media House та YouTube, два найбільших гравця в сфері мас-медіа.

У даному проекті Red Bull Media House відповідатиме за забезпечення embed функції для всіх відомих цифрових платформ, включаючи відеоплатформи на мобільних телефонах. Embed посилання буде активізовано в день стрибка, який заплановано на другий тиждень жовтня цього року.

Пряма трансляція найекстремальнішого в історії стрибка вестиметься з офіційного сайту проекту - www.redbullstratos.com, вона також буде доступна на відеоканалі Red Bull на YouTube, на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook та на ексклюзивних партнерських майданчиках.

Над розробкою цієї космічної місії працювали більше п'яти років. Спеціалістам необхідно було подумати над тим, як безпечно доставити спортсмена на висоту 36 576 метрів, і як згодом здійснювати відеозапис та пряму трансляцію небезпечного стрибка. Компанія створила спеціальну групу для розробки складної системи відеотрансляції. При створенні цієї системи експерти враховували велику висоту над рівнем моря та екстремальні коливання температури. Вона передаватиме відеосигнал в кімнату управління на Землі.

Разом з цим було розроблено літаючу студію відеозапису, яка повинна відобразити кожну секунду вільного падіння Фелікса. Для запису і трансляції цього стрибка було встановлено 35 відео- та фотокамер. Було розроблено спеціальну технологію, яка дозволить відстежувати рухи капсули з поверхні Землі. Глядачі зможуть детально розгледіти кожен крок Фелікса - від стрибка з капсули до моменту розкриття парашута. До самого спортсмена прикріплять три камери, отож глядачі зможуть побачити політ очима Баумгартнера.

Пряма трансляція через платформу YouTube триватиме 4 години і буде доступна в цілому світі. До речі, глядачам буде доступне в прямій трансляції бесіди між офіцером ВПС США Джозефом Кіттінгером та Феліксом під час польоту. Джозеф Кіттінгер - єдина людина, яка побувала на висоті, близькій до тієї, на яку підніметься Фелікс. Сталося це в 1960 році в рамках проекту «Ексельсіор III». Тоді Джозеф стрибнув з висоти в 31 333 метрів. Тепер Кіттінгер виступатиме в якості консультанта, допомагаючи 41-річному спортсменові з Австрії.

Джерело: http://www.dailytechinfo.org

Інші новини розділу