У Китаї камера спостереження зняла загадковий випадок телепортації людини Автор: lesya · Опубліковано: 04.10.2012 19:53 · Розділ: Цікаві факти

Недавно у Китаї камера спостереження зафіксувала непоясненний випадок "телепортації" людини. Відеоролик, який майже одразу з'явився в Мережі, породив силу силенну суперечок та домислів з приводу чудесного порятунку людей на дорозі.

Так, у Китаї не вщухають гарячі суперечки з приводу відеоролика "телепортації", який з’явився в Інтернеті. Ролик був знятий камерою зовнішнього спостереження на одній з міських вулиць. Судячи з тимчасової мітки, інцидент стався 9 травня 2012 року, приблизно о 00:03.

Відеоролик демонструє, як перехрестя перетинають дві машини, після чого в кадр потрапляє біла вантажівка, яка плавно набирає швидкість. Перпендикулярно їй рухається велосипедист. І саме в той момент, коли мало статися смертельне зіткнення, в кадр вривається людина, по всій видимості жінка, яка рухається буквально на надзвуковій швидкості, залишаючи за собою спалахи світла. Торкнувшись велосипеда, жінка з велосипедистом моментально опиняються на безпечній стороні вулиці.

Після цього можна побачити, як переляканий водій вантажівки зупиняється, вибігає на вулицю та бачить, що велосипедист живий-здоровий, а "людина-телепорт" йде з місця події.

З приводу цього дивного інциденту було висловлено безліч думок. Більшість користувачів Інтернету схиляються до думки, що відеозапис є майстерною підробкою, бездоганним фейком з використанням цифрового програмного забезпечення для редагування відео. Говорять, що він може бути, приміром, вірусною рекламою продовження однойменного фільму "Телепорт". Однак деякі користувачі вважають, що камера спостереження і справді зафіксувала непоясненний випадок телепортації. Прихильники фантастичної версії події вже охрестили загадкову жінку прибульцем або мандрівницею в часі, яка з'явилася спеціально для того, щоб врятувати бідолаху-велосипедиста.

В загальному загадковий ролик на Youtube вже подивилося більше одного мільйона користувачів.

Та не лише телепортація приваблює користувачів Інтернету. Мережа переповнена містичними та незрозумілими історіями і фотографіями, які так і продовжують залишатися без пояснення. Приміром, нещодавно один блогер, переглядаючи знімки, зроблені марсоходом Curiosity, виявив одразу два докази існування позаземних цивілізацій. У кадр потрапили два об'єкти: незрозуміла істота, що нагадує ящірку, та предмет, разюче схожий на старий черевик.

Джерело: http://mystic-news.com

Інші новини розділу