Тернопільський таксист змусив пасажира бігати голим Автор: lesya · Опубліковано: 04.10.2012 15:06 · Розділ: Події у світі

Цими днями у Тернополі працівники правоохоронних органів затримали таксиста, що змусив пасажира, якому не вистачило грошей для оплати проїзду, бігати голим в людному місці.

Постраждалим виявився студент, який відпочивав в одному з нічних клубів Тернополя. Добряче набравшись, хлопець вирішив скористатися послугами таксі. За даними журналістів, "хлопець не зміг добре пояснити, куди їхати", однак чи було це результатом сп'яніння, у ЗМІ не уточнюється. Водій постарався приблизно визначити напрямок і довіз пасажира, який по дорозі задрімав, до авторинку. Приїхавши на місце, таксист розбудив пасажира, і почав вимагати з нього 92 гривні за проїзд. У студента ж при собі виявилося лише 50 гривень, отож розрахуватися з водієм таксі він не міг.

Тоді розлючений водій викликав по телефону кількох своїх колег. Ті приїхали одразу, витягли горе-пасажира із салону, добряче його відлупцювали, а тоді засунули в багажник автомобіля. Після цього таксист під'їхав до одного з нічних клубів, відкрив багажник та звелів студенту роздягатися. А далі він змусив пасажира бігати голим навколо припаркованих неподалік розважального закладу автомобілів.

Присутні знімали все, що діється, на мобільні телефони.

На довершення всього таксист відібрав у клієнта останні 50 гривень, а також відібрав документи і айфон. Після цього він безслідно зник.

Голого молодого чоловіка підібрали по дорозі знайомі, які поверталися з клубу. Вони посадили його в іншу машину та заплатили за дорогу.

Наступного дня співробітники міліції, до яких звернувся постраждалий студент, встановили особу підозрюваного і затримали його. Студент одразу ж упізнав кривдника (щоправда, незрозуміло як, адже якщо він не міг пояснити, куди йому слід їхати, то невже так добре запам’ятав таксиста, який з нього познущався). Ним виявився місцевий мешканець, який працює в одній з місцевих таксофірм. Стосовно таксиста порушено справу за грабіж, пов'язаний з насильством. Окрім того, таксиста звинувачують за незаконне позбавлення волі.

Думки громадськості з приводу того, що сталося, розбігаються. Одні стали на підтримку студента, інші вважають, що таксист вчинив правильно, вирішивши провчити молодика, який не заплатив йому за проїзд. Багатьох, однак, дивує те, скільки ж треба було колесити Тернополем, щоб наїздити аж на 92 гривні. Та як би там не було, таксист, скоріше за все, уже пошкодував за свій необдуманий вчинок.

Джерело: http://www.newsland.ru

Інші новини розділу